Kategoria:

Organizator Międzynarodowych Targów Turystycznych przygotował kolejną atrakcję. Jeden z targowych sektorów będzie dedykowany specjalnie dla miłośników zimy. Również podczas tegorocznej edycji przewidziany jest Event Zimowy skupiający firmy, które posiadają ofertę oraz zapewniają atrakcje związane z wypoczynkiem o tej porze roku. 

fot. organizator

fot. organizator

 

Osoby, które z utęsknieniem wypatrują zimy, już niebawem będą mogły poczuć klimat białego szaleństwa. Podczas targów TT Warsaw 2013 odbędzie się Event Zimowy, w którym przez trzy dni dostępna będzie oferta zimowych wyjazdów. Prezentować się będą miasta i regiony Polski, Słowacji i Włoch, a także stacje narciarskie.

 

W specjalnym sektorze przygotowano liczne atrakcje, z których odwiedzający będą mogli skorzystać. Jedną z nich będzie jazda na nartach i snowboardzie na specjalnym symulatorze. Początkujący uczestnicy będą mogli przekonać się, na czym polega ta dyscyplina, a zaawansowani sprawdzić poziom swoich umiejętności.

 

Ponadto będzie także możliwość skorzystania ze wskazówek profesjonalistów. Dodatkowo każdego dnia będzie można stanąć do konkursu i wygrać atrakcyjne nagrody – wyjazdy zagraniczne, pobyty w hotelach i nagrody rzeczowe.

 

Nieodłącznym elementem sportów zimowych jest smaczna kuchnia, daniami której można się nasycić po wysiłku na stoku. Odwiedzający będą mieli okazję do spróbowania smakołyków, które najczęściej serwuje się w polskich górach.

 

fot. organizator

fot. organizator

W trakcie Eventu Zimowego nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Na stoisku firmy Nord Ohjelmapalvelut, zajmującej się obsługą turystyczną wyjazdów do Laponii, dzieci będą mogły napisać listy do Świętego Mikołaja. Dodatkowo w sektorze będą Śnieżynka, Mikołaj i miś polarny, którzy chętnie staną do wspólnego zdjęcia i obdarują dzieci słodyczami.

 

Targi TT Warsaw odbędą się w dniach 28-30 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Krajem partnerskim tegorocznej edycji jest Tunezja.

 

Więcej informacji oraz formularze rejestracyjne na stronie www.ttwarsaw.pl

Warning: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error: in /home/extendvi/domains/stoisko.pl/public_html/wp-includes/class-wp-image-editor.php on line 425 Warning: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error: in /home/extendvi/domains/stoisko.pl/public_html/wp-includes/class-wp-image-editor.php on line 425
Polecane artykuły