Kategoria:

Podczas XXI Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw 2013 w sposób szczególny zaprezentuje się Sardynia. Będzie ona licznie reprezentowana przez managerów i właścicieli obiektów noclegowych oraz touroperatorów.

 

Sant'Antioco, Sardynia fot. commons.wikimedia.org

Sant’Antioco, Sardynia
fot. commons.wikimedia.org

Jak mówi Wiesława Dzierżanowska, z Sardinia For You, biura zajmującego się promocją turystyki i produktów z Sardynii, włoscy przedsiębiorcy z tego regionu liczą na współpracę z Polakami. – Chcemy, aby coraz więcej osób zaczęło odwiedzać to urokliwe miejsce. Północna i południowa część wyspy to bardzo ciekawe rejony i wierzymy, że przypadną do gustu polskiemu turyście. Sardyńscy partnerzy są otwarci na rozmowy i liczą na zainteresowanie ich ofertą – dodaje.

 

Na stoisku Sardynii (B68) przewidziane są liczne atrakcje. Spośród osób, które odwiedzą punkt Sardynii zostaną rozlosowane nagrody, przygotowana będzie też degustacja lokalnych przysmaków. Został również opracowany katalog w języku polskim z ofertą obiektów, w tym hoteli tradycyjnych, nowoczesnych, rodzinnych, a także sieciowych.

 

Przedstawiciele Sardynii przyjadą do Warszawy, aby zachęcić polskie biura podróży oraz agentów do włączenia wyspy w swoją ofertę. Sardynia jest celem turystyki wypoczynkowej, wiele obiektów jest też dostosowanych do obsługi kongresów czy eventów.

 

Po raz pierwszy w jednym miejscu będzie można spotkać tak liczną grupę właścicieli i managerów hoteli, rezydencji, willi i apartamentów z tej wyspy.

 

Targi TT Warsaw odbędą się w dniach 28-30 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 c w Warszawie. Krajem partnerskim tegorocznej edycji jest Tunezja.

 

Więcej informacji oraz formularze rejestracyjne na stronie www.ttwarsaw.pl oraz fanpage’u www.facebook.com/Urlopowicze.

Polecane artykuły