Juz 5 czerwca obchodzimy światowy dzień targów. To już kolejny raz, kiedy wszyscy ludzie związani z tą branżą mają okazję świętować swój dzień.

Dlaczego targi potrzebują swojego święta?

Branża targowo wystawiennicza stale sie rozwija i poszerza grono zarowno partnerów jak i uczestników. Ten trend niewątpliwie szybko nie ustanie, a targi będą się cieszyć coraz to większą popularnością.

Targi to najsilniejszy obecnie sposób sprzedaży twarzą w twarz. Żyjemy w czasach, kiedy króluje sprzedaż internetowa. Tam też swoje miejsce ma komunikacja, PR i co najważniejsze marketing. Targi pokazują, że bezpośredni kontakt jest nadal ważny i trzeba o niego dbać.

Targi wpisały się na stałe w Polski rynek. Każde większe miasto ma odpowiedni obiekt do organizacji takiego wydarzenia. Czy potrzeba więcej argumentów? Chyba nie.

Światowemu Dniu Targów towarzyszy wiele wydarzeń.

Już 5 czerwca, w światowy dzień targów Global Exhibitions Day, branża targowa spotka się w ramach kolejnej edycji Expo Marketing, by dowiedzieć się, jak odnieść sukces na targach w czasach nowych oczekiwań klientów. Wydarzenie odbędzie się w warszawskim Centrum Praskim Koneser.

 

Polecane artykuły