Kiedy targi tuż tuż warto pomyśleć o tym jak najlepiej zaprezentować się i wybić spośród konkurencji. Przeczytajcie 10 złotych rad, które pomogą każdemu z wystawców zaprezentować się niesamowicie!

1. Schludność i widoczność – to dwie nierozłączne cechy, które powinny charakteryzować stoisko. Wyjątkowo ważne jest uporządkowanie swojego stanowiska tak, by nie rozpraszało za bardzo wzroku klienta. Mniej znaczy lepiej. Punkty strategiczne jak bilbordy, tablice i logo powinny znajdować się na wysokości oczu klienta.

2.Spraw wrażenie, że Twoje produkty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Można umieścić najbardziej rozchwytywane towary na przodzie i opatrzyć je znaczkiem „najlepiej sprzedający się produkt”. Zasada „mają wszyscy będę mieć i ja” sprawdzi się w 100%.

3. Przyciągnij klienta animacją! Quizy, gry, konkursy? To zapewni Twojemu stoisku tłumy odwiedzających! Możesz też mieć pewność, że zapamiętają to wydarzenie na długo.

4. Nie pozwól odejść klientowi z pustymi rękami.Uzbrój się w pakiet ulotek, dobierz je odpowiednio do potrzeb klienta. Pamiętaj, że ulotki muszą zawierać wszystkie podstawowe informacje. Podobnie jak stoisko powinny być uporządkowane.

5. Zapewnij gadżety. Pendrive, długopisy, ołówki, czy notesy- to wszystko dodatkowo przykuje uwagę klientów, a Ty będziesz mógł ruszyć do akcji.

6. Nie pozwól o sobie zapomnieć! Rozsyłaj maile, dzwoń i podtrzymuj kontakty. Uzbrój się w cierpliwość.

Polecane artykuły