Rozmawiamy z panią Elżbietą Nazarewicz, przedstawicielem firmy Expozycja.com

Dzień dobry. Proszę krótko opisać czym zajmuje się Expozycja.com?

Expozycja.com zajmuje się zarówno produkcją jak i handlem systemów ekspozycyjnych takich jak:

  • systemy do podwieszeń linkowe i rurkowe,
  • mocowania ścienne czyli inaczej kołki dystansowe,
  • stojaki ekspozycyjne,
  • totemy,
  • systemy sklepowe czyli konstrukcje panelowe SORT,
  •  słupki odgradzające,
  •  ramy na wydruki wielkoformatowe

i wiele innych.

Zajmujemy się projektowaniem zagospodarowania przestrzeni w muzeach, restauracjach, hotelach, sklepach etc. Nasze systemy charakteryzują się lekkością i nowoczesnością formy, co idealnie komponuje się ze współczesnymi trendami w architekturze. Bardzo dobrze wyglądają w połączeniu  ze szkłem, elementami aluminium, drewnem. W Expozycja.com stawiamy głównie na jakość i design, gdyż  chcemy odwrócić uwagę potencjalnych nabywców od systemów chińskich, które zalewają rynek wystawienniczy psując go i obniżając wymagania klientów.

Czy widzi Pani miejsce na rynku dla systemów Expozycja.com?

Zdecydowanie tak. Obecnie panuje moda na nowoczesność, niestandardowość, odróżnianie się od reszty. Takie właśnie są nasze produkty a także nasz serwis. Posiadamy zaplecze projektowo, montażowe. Zespół grafików zajmuje się dopasowaniem naszych systemów do konkretnych wnętrz. Klient po przesłaniu zapytania dostaje indywidualnie zaprojektowaną wizualizację  z użyciem wybranych systemów. Grupa mobilnych montażystów jest do dyspozycji naszych klientów przy kłopotach z montażem bądź dużych zamówieniach.  Coraz częściej tradycyjne systemy ekspozycyjne nie zdają egzaminu w nowoczesnych, eleganckich wnętrzach. Architekci szukają nowych rozwiązań, najczęściej do indywidualnego dopasowania. W takich właśnie momentach potwierdza się przekonanie, że era tradycyjnego wystawiennictwa już minęła a przyszedł czas na design, nowoczesne wzornictwo,  indywidualizm.

Czy produkty Expozycja.com można zobaczyć na targach, wystawach branżowych ?

W kwietniu wystawialiśmy się na targach designu moodFORM, podczas których promuje się nowoczesne wzornictwo. Braliśmy również udział w prestiżowym konkursie arenaDESIGN, gdzie nasze Konstrukcje Panelowe SORT otrzymały znak TOP DESIGN AWARD 2010. Znak ten gwarantuje, że nasze Konstrukcje SORT to produkt o doskonałym wzornictwie, który spełnia światowe normy współczesnego wzornictwa przemysłowego pod względem innowacyjności, funkcjonalności, jakości wzorniczej.

I ostatnie już pytanie. Proszę zasugerować naszym czytelnikom, które z Państwa produktów znajdą zastosowanie np. w salonach samochodowych, bankach, hotelach?

Do salonów samochodowych najczęściej polecamy systemy linkowe do witryn. W ramach akrylowych podwieszonych na stalowych linkach można umieścić grafikę, którą wymienia się w ciągu zaledwie kilku minut. Na linkach podwieszamy również wydruki na pleksi, PCV i innych tworzywach sztucznych.  W bankach systemy do podwieszeń na linkach znajdą zastosowanie przy chęci wyeksponowania nowych ofert, promocji. Również nasze stojaki takie jak popularny stojak WOW znajdą swoje miejsce we wnętrzu każdego banku.  Hotele to głównie słupki odgradzające służące do dzielenia i organizacji przestrzeni a także elegancki ekspozytory na ulotki. Pełną ofertę i cennik znajdzie Pan na naszej stronie – www.expozycja.com.

Dziękuję za rozmowę i życzę miłych wakacji.

Również dziękuję i wzajemnie,  jednak w tym roku Expozycja.com w związku z prężnym rozwojem firmy wakacje przekłada na inny termin 😉

Polecane artykuły