Już 20 stycznia 2012 roku w Krakowie odbędzie się prestiżowe szkolenie z zakresu marketingu targowego!

Poprowadzi je Marcin Gębarowski, uznany trener i wykładowca, który opracował i zrealizował programy wielu szkoleń, w tym dotyczących m.in.: marketingu targowego, merchandisingu, obsługi klienta, działalności marketingowej małych i średnich przedsiębiorstw. Autor i współautor ponad stu artykułów oraz kilku książek

– Szkolenie jest okazją do zdobycia wiedzy i wykształcenia umiejętności, które pomogą w przyszłości zwiększyć efekty uzyskiwane z działalności marketingowej podejmowanej w czasie targów – mówi Marcin Gębarowski – Między innymi omawiany jest cały proces przygotowywania oraz realizacji wystąpień targowych, począwszy od etapu obejmującego określenie celów uczestnictwa, a skończywszy na działaniach potargowych. Odbywa się to z uwzględnieniem specyfiki wydarzeń wystawienniczych organizowanych dla różnych branż. W ramach każdego szkolenia prezentowanych jest wiele zdjęć i filmów wykonanych w halach wystawowych oraz wskazywane są konkretne przykłady prawidłowych oraz niewłaściwych działań wystawców. Ponadto uczestnicy spotkań biorą udział w ćwiczeniach, które mają wykształcić określone umiejętności, m.in. dotyczące pożądanych zachowań personelu w zakresie obsługi gości targowych – dodaje.

Szkolenie odbędzie się 20 stycznia 2012 r. na barce Alrina (zacumowana na Wiśle na wysokości ulicy Gazowej, obok Kładki Bernadki). Szkolenie przewidziane jest na jeden dzień (godziny 9-18)

Pobież PLAN SZKOLENIA (kliknij na poniższe łącze prawym przyciskiem i użyj opcji „Zapisz element docelowy jako…)

PLAN SZKOLENIA>>>

Zapraszamy do lektury wywiadu z Marcinem Gębarowskim>>>

Więcej informacji dotyczących szkolenia oraz kontakt dla zainteresowanych: anna.rozanska@stoisko.pl

Polecane wpisy