targi invest hotel 2

…I to nie byle jaka. Na każdym etapie menedżerowie hoteli chcą zapewnić gościom komfort i miłe wrażenia. Te ostatnie pozostawia profesjonalna obsługa, wygodne łóżko i… jedzenie, wydawane
w odpowiedniej temperaturze, smaczne i na które nie trzeba zbyt długo czekać. Jak osiągnąć perfekcję
w tym zakresie?

Rynek oferuje mnóstwo rozwiązań dla profesjonalnych kuchni. Warto pochylić się nad tym, które nie tylko dobrze się prezentują, ale przede wszystkim niosą za sobą realne korzyści w postaci oszczędności miejsca, czasu pracy, zużycia produktów czy zwiększenia sprzedaży. Jak dotrzeć do takich rozwiązań? Na pewno warto przyjrzeć się propozycjom, które pojawią się w Galerii Innowacji podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Gastronomii Polagra Gastro i Targów Wyposażenia Hoteli Invest Hotel stanowiących największe w Polsce spotkanie branży HoReCa w Poznaniu.

Pierwsza edycja Galerii Innowacji odbyła się w ubiegłym roku i już pierwszego dnia targów zyskała ogromną popularność Każdy przecież chciał zobaczyć światowe i europejskie premiery sprzętowe, które po poznańskich targach miały być prezentowane w Mediolanie.

Tegoroczna Galeria Innowacji, jak zapowiadają organizatorzy, również będzie inspirująca, ale przede wszystkim praktyczna i tak jak w roku ubiegłym nastawiona na koncepty podnoszące jakość oferowanych usług i ograniczające koszty w różnych obszarach działalności. Piece konwekcyjno-parowe o kompaktowych wymiarach, urządzenia pozwalające na odgrzewanie dań bez ich przesuszania, frytownice z system monitoringu zużycia frytury i wiele innych „smart” urządzeń zostanie zaprezentowanych w tej specjalnej strefie. Będą to rozwiązania, które pozwolą zwiększyć wydajność powierzchni technologicznej w kuchni oraz elastyczność w  wydawaniu posiłków, przyspieszyć przygotowanie dań, a także zredukować koszty w obszarze produkcyjnym. Nie zabraknie też zaskakujących pomysłów, dzięki którym lokale, również te zlokalizowane w obiektach hotelarskich, będą mogły rozwinąć paletę usług, a tym samym zwiększyć sprzedaż. Swoje miejsce w Galerii Innowacji znajdą też rozwiązania służące zachowaniu bezpieczeństwa w kuchni.

Galerię Innowacji będzie można odwiedzić w dniach 26-29 września podczas targów Invest Hotel
i Polagra Gastro w Poznaniu.

 

Więcej informacji o obu wydarzeniach na www.investhotel.pl

 

Zdjęcia dzięki: investhotel.pl

Polecane artykuły