lubelskie targi piw rzemieślniczych

 

Dzisiaj rozpoczynają się Targi Producentów Marek Własnych Private Label Show oraz Vege-Fruit Expo – Targi Sadowniczo-Warzywnicze. Tych, którzy dopiero się o tym dowiadują, uspokajamy – obie imprezy potrwają do jutra, a dodatkowo odbywają się w Lublinie, dlatego niezdecydowanym, na które targi się wybrać, nie będzie potrzebna umiejętność bilokacji.

Nasza targowa mapa prowadzi następnie do Ostródy, gdzie 24 listopada zacznie się dwudniowa EEA – Energy Expo Arena. W międzyczasie odbywać się będą w stolicy 24. Międzynarodowe Targi Turystyczne TTI Warsaw. Warto wiedzieć, że to wydarzenie kończy się 26 listopada.

Tak nasza trasa wróci do punktu wyjścia. Po wspomnianych już Private Label Show i Vege-Fruit Expo Lublin stanie się bowiem miejscem przeznaczenia dla zainteresowanych czterema kolejnymi targami. Wszystko w dniach 25–27 listopada. Tyle potrwa pierwsza z imprez, tj. Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych. Pozostałe wydarzenia zaczynają się dzień później. Na Festiwalu Przedmiotów Pięknych „Kolorowe Jarmarki” nie zabraknie z pewnością akcentów świątecznych. ONA & ON – Ślub, Studniówka, Karnawał już samą nazwą zachęcają, by to właśnie tam szukać inspiracji na nadchodzące zabawy. Dla tych, którzy lubią wybiegać myślami w przyszłość i planują duże zmiany w nowym roku z pewnością zaciekawią Targi Mieszkań i Nieruchomości.

 

Zdjęcia dzięki: targipiw.lublin.pl, onaon.targi.lublin.pl

Weronika Pacholec, stoisko.pl

Polecane artykuły