konkurs stoisk jury

W środę 22 lutego 2017 r. poznaliśmy laureatów konkursu Polskiej Izby Przemysłu Targowego „Ekspozycja Roku 2016” . W tym roku Członkowie zgłosili do konkursu łącznie 23 ekspozycje w trzech kategoriach: ekspozycje targowe do 50m², ekspozycje targowe powyżej 50m² oraz ekspozycje eventowe.  Jury w składzie: Przemysław Trawa, Adam Gabrysiak, Izabela E. Kwiatkowska, prof. Remigiusz Grochal, prof. Andrzej Wielgosz, prof. Jacek Ojrzanowski, prof. Włodzimierz Bartczak, Jacek Szlak oraz Maciej Sobolewski przyznało następujące nagrody:

Kategoria ekspozycji targowych do 50 m² – dwa równorzędne I miejsca:

I miejsce – ekspozycja wystawcy D+H Polska, wykonana przez Meliński Minuth na targach Securex 2016 w Poznaniu.

I miejsce – ekspozycja wystawcy HUSH Creative Design Group, wykonana przez Meliński Minuth na targach Orgatec 2016 w Kolonii.

Kategoria ekspozycji targowych powyżej 50 m² – dwa równorzędne I miejsca, III miejsce i 4 wyróżnienia:

I miejsce – ekspozycja wystawcy Asten Group (Plastigo) z Częstochowy, wykonana przez Meliński Minuth na targach Plastpol 2016 w Kielcach.

I miejsce – ekspozycja wystawcy Somfy z Warszawy, wykonana przez IDEA EXPO – Międzynarodowe Targi Poznańskie na targach Budma 2016 w Poznaniu.

III miejsce – ekspozycja firmy Komplet Polska z Tarnowa Podgórnego k/Poznania, wykonana przez Meliński Minuth na targach Polagra Tech 2016 w Poznaniu.

Ze względu na wysoki poziom nadesłanych prac Jury przyznało aż cztery wyróżnienia:

  • ekspozycji firmy Mazaya, wykonanej przez Expo-Linia na targach Inter Tabac w Dortmundzie
  • ekspozycji firmy CASE IH z Płocka, wykonanej przez Fairtex Design na targach Agro Show 2016 w Bednarach
  • ekspozycji firmy R2 Trade AG (ELIXA), wykonanej przez Meliński Minuth na targach Inhorgenta w Monachium
  • ekspozycji Grupy Kęty, wykonanej przez Meliński Minuth na targach Aluminium w Dusseldorfie

Kategoria ekspozycji eventowych – I miejsce i dwa równorzędne III miejsce:

I miejsce – ekspozycja Cavaliada Summer Jumping, wykonana w Kołobrzegu przez firmę IDEAEXPO.MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie.

III miejsce – ekspozycja Zgromadzenie Narodowe, wykonanej w Poznaniu przez firmę IDEAEXPO.MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie

III miejsce – ekspozycja Renault Polska, wykonana w Poznaniu przez firmę Meliński Minuth na targach Poznań Motor Show.

Wszystkim nagrodzonym i  uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

W konkursie Ekspozycja Roku biorą udział firmy realizujące usługi projektowania i budowy ekspozycji targowych i eventowych zrzeszone w PIPT – jedynej ogólnopolskiej organizacji branży targowej w Polsce. W skład Jury Konkursu wchodzą reprezentanci trzech środowisk: praktyków w dziedzinie projektowania stoisk targowych, ekspertów wyższych uczelni i posiadających wydziały specjalizujące się w dziedzinie projektowania architektury wnętrz i wystawiennictwa oraz przedstawicieli mediów branży architektury wnętrz i marketingu.

Zdjęcia i źródło: polfair.pl

Polecane wpisy