Znamy nominowanych do głównej nagrody MP POWER AWARDS. Już 23 marca na gali finałowej dowiemy się kto w tym został laureatem tego prestiżowego plebiscytu. Szansę na zwycięstwo ma krakowskie EXPO Kraków.

Krakowski obiekt nominowany jest w kategorii MP Power Venue. Nie jest to pierwszy sukces na koncie tego miejsca. W 2015 roku zostało ono docenione w MP Power Awards® w kategorii MultiVenue. Nominacja została uzasadniona tym, że EXPO Kraków to obiekt, który ma szczególny potencjał do tego, aby stać się jednym z najlepszych wśród organizujących różne wydarzenia.

MP Power Awards to konkurs który dotyczy branży eventowej i obejmuje wszystkie sektory z nią związane. Jego celem jest poszukiwanie najlepszych realizacji i praktyk. Konkurs wyłania i wyróżnia najkreatywniejsze eventy oraz projekty. Dodatkowo wskazuje miejsca, które mają największy potencjał oraz nagradza  najwybitniejsze osobistości i ekspertów w branży.

Plebiscyt odbywa się cyklicznie od 2012 roku kiedy to po raz pierwszy wyłoniono zwycięzców. Zadaniem tego konkursu jest promowanie profesjonalizmu branży eventowej. Ponadto ma on budować świadomość wartości narzędzi jakich używa się w zakresie takich wydarzeń. To nie są jedyne cele jakie stawia się przed MP Power Awards. W dłuższej perspektywie ma ona podnieść standardy pracy, tak aby dawało to jak najlepsze efekty na każdym etapie realizacji i budowania projektu. Obok tego zwracać ma też uwagę jak ważna jest współpraca wśród zaangażowanych podmiotów.

Jest kilka kategorii w których mamy po maksymalnie trzech nominowanych. Są to : MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power 12. MP Power Produkt. Konkursem towarzyszącym MP Power Awards jest Kreatywny Roku Branży Eventowej. Podczas gali MP Awords zostaną także wręczone nagrody za konkurs Ekspozycja Roku. W kategorii Ekspozycja Eventowa pow. 50 mkw I miejsce zdobyło Extend Vision .

Organizatorzy konkursu zakładają, że ich impreza zintegruje branże, a także zbuduje odpowiednią komunikację między jej sektorami.

Zwycięzców poznamy 23 marca bieżącego roku. Gala odbędzie się w Warszawie w przestrzeni Toru Wyścigów Konnych „Służewiec”. Już teraz dostępna jest lista nominowanych na stronie http://www.meetingplanner.pl/artykuly/publikacje/.

Polecane artykuły