BraunMajchrowski-i-markkula700

 

5 kwietnia 2016 r. w Krakowie wystartował II Europejski Kongres Samorządowy. Jednymi z panelistów byli prezes PIPT – Przemysław Trawa i wiceprezes PIPT – Żaneta Berus, którzy zabrali głos w dyskusjach: „Jak wykorzystać potencjał turystyczny regionu w kreowaniu jego wizerunku?” oraz „Jak festiwale i imprezy targowe wpływają na atrakcyjność regionu”.

 

Europejski Kongres Samorządów to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów samorządowych, elit regionalnych z przedstawicielami administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu. Kongres stanowił dodatkową szansę dla przedstawicieli polskich i środkowoeuropejskich samorządów do rozmowy o tym, jak zwiększyć efektywność wykorzystywania funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Była to jednocześnie okazja do podzielenia się doświadczeniami z tym związanymi oraz do nawiązania partnerskich kontaktów.

 

Program kongresu był bardzo zróżnicowany, a składało się na niego pięć ścieżek tematycznych obejmujących ponad 60 wydarzeń: bloki programowe, raporty, panele, warsztaty, wykłady, prezentacje oraz uroczystą galę.

 

Źródło: Europejski Kongres Samorządów, Polska Izba Przemysłu Targowego

Zdjęcia dzięki: forum-ekonomiczne.pl

Polecane wpisy