Czy możliwym jest zmieszczenia całego świata na jednym stoisku? A co jeżeli dzisiejsza technologia umożliwia nam zrobienie takiej wystawy, podczas której uczestnik może znaleźć się w każdym możliwym miejscu na świecie i zobaczyć każdy możliwy produkt? Nieprawdopodobne, a jednak! A to wszystko dzięki firmie Extend Vision i wirtualnemu stoisku 4.0.

Świat potrzebuje innowacyjności i zawsze musi się znaleźć ktoś, kto zrobi coś po raz pierwszy. Nie inaczej jest w tym przypadku. Świat wirtualny w postaci gier dzisiaj już nikogo nie dziwi. Zresztą nowa technologia dyktuje trendy w edukacji, czy nawet w biznesie.

Również branża targowa musi dotrzymać temu kroku w wykorzystaniu technologii na stoisku! To właśnie firma Extend Vision stworzyła model wykorzystujący w branży targowej nowoczesne technologie wizualne. Podczas zakończonego właśnie Festiwalu Marketingu, firma przedstawiła po raz pierwszy w Polsce stoisko, na którym człowiek mógł doświadczyć wrażenia wirtualności. Jak wygląda takie stoisko?Aby uczestnik przeniósł się do świata wirtualnego winien założyć specjalne okulary OCULUS i przejść krótki instruktaż jak poruszać się „po drugiej stronie” . Następnie osoba „przenoszona” była do pustego pokoju, w którym po pewnym czasie zaczęły pojawiać się przedmioty i eksponaty. Trzeba dodać, że oprócz tego uczestnik przenosił się w różne miejsca Polski! Tego nie da się sobie wyobrazić, to trzeba zobaczyć! Na koniec bilecik, który towarzyszył mu w czasie wirtualnej podróży…znalazł się jako całkiem realny w jego ręce. Brzmi nieprawdopodobnie, a Extend Vision udało się to osiągnąć. Nie dziwi więc, że firma za swoje nowatorskie rozwiązanie stoiska 4.0 otrzymała Złoty Medal „Festiwalu Marketingu”.

Uczestnicy doświadczenia pytani tuż po jego zakończeniu, jak duże było stoisko na którym się znajdowali odpowiadali: 70, 120 czy 250 m2. Faktyczna ilość metrów stoiska: 9 m 2 nie pojawiła się ani raz! Stoisko 4.0 Extend Vision to przenosi branżę targową na zupełnie inny poziom, pozwalając, aby przyszłość stała się teraźniejszością.

Wirtualne Stoisko 4.0 Extend Vision to bez wątpienia najlepsze rozwiązanie dla firm które z jednej strony cenią sobie bezpośredni kontakt z Klientem, tworzącą się w czasie spotkania twarzą w twarz relację, a z drugiej strony chcą mu pokazać naprawdę dużo, na posiadanej przez siebie powierzchni targowej.

Jeżeli zaciekawiło Cię wirtualne stoisko 4.0 Extend Vision koniecznie napisz: vr@extendvision.pl

 

Polecane artykuły