krakdent 2

Branżowe nowości, innowacyjne rozwiązania technologiczne, wiedza z najwyższej półki, zaprezentowana przez najlepszych specjalistów – przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń branży stomatologicznej w Polsce, które już od 25 lat na kilka wiosennych dni skupia uwagę całej branży. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT® startują w tym roku 9 marca wraz z bogatym programem szkoleniowym pozwalającym poznać doświadczenie światowej klasy specjalistów w niemal każdej dziedzinie stomatologii.

Równie istotnym elementem wystawy jest ciesząca się coraz większym zainteresowaniem Strefa Kariery.

To miejsce dla wszystkich, którzy zamierzają związać swoje życie zawodowe z branżą stomatologiczną lub poszukują fachowców do swojej kliniki dentystycznej. Rokrocznie przybywa firm chcących właśnie na targach znaleźć pracowników.  Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do rekrutacji: pod jednym dachem spotykają się liderzy branży oraz specjaliści z dużym doświadczeniem, otwarci na nowe wyzwania zawodowe.

Firmy szukające pracowników i zainteresowane udziałem w Strefie Kariery powinny kontaktować się z organizatorami targów; ogłoszenia zostaną opublikowane na stoisku Strefy Kariery podczas trwania imprezy.

krakdent3

Zdjęcia dzięki: krakdent.pl

Zuzanna Żemła, stoisko.pl

Polecane artykuły