cavaliada

W grudniu odwiedzanie targów warto zacząć od Poznania. Tam właśnie już 1 grudnia zaczynają się tam Targi Sprzętu Jeździeckiego CAVALIADA, które potrwają aż 4 dni. Dzień później będzie można zajrzeć na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. On również skończy się 4 grudnia.

4 grudnia poza wymienionymi kończyć się będą także dwudniowe Bajkowy Mikołaj w Ostródzie, Rybomania Lublin – Targi Wędkarskie w Lublinie oraz Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych w Kielcach. Tego dnia również w Expo Silesia rozpocznie się Największy Bazar Motocyklowy w Polsce – OldtimerbazaR.

5 grudnia w Gdańsku będzie można poczuć magię świat, jako że zacznie się tam Jarmark Bożonarodzeniowy. Potrwa aż do 23 grudnia. Podobne imprezy będą się odbywać także m.in. we  Wrocławiu, w Poznaniu, Katowicach i Krakowie.

Między 10 a 11 grudnia w Kielcach trwać będą jednocześnie IX Ogólnopolskie Targi Ślubne – Modny Ślub, V Targi Prezentów Artystycznych – Strefa Handmade oraz VENUS – XII Salon Kosmetyki i Fryzjerstwa Ślubnego. W tym samym czasie w Expo Silesii będzie mieć miejsce SILESIAGołębie, gdzie tydzień później  17–18 grudnia będzie mieć miejsce kolejna impreza z gołębiami (i nie tylko) w roli głównej, mianowicie Śląska Wystawa Gołębi Rasowych, Drobiu i Królików 2016.

Zdjęcia dzięki: cavaliada.pl, bajkowymikolaj.pl

Weronika Pacholec, stoisko.pl

Polecane artykuły