Bez tytułu

 

Międzynarodowa grupa spotka się w czerwcu w Paryżu, aby skonfrontować swoje spostrzeżenia na temat listopadowego kongresu UFI w Szanghaju.

 

Prawdziwie światowa grupa talentów z przemysłu wystawienniczego została wyłoniona jako pierwsi w historii laureaci Grantu dla Liderów Nowego Pokolenia uruchomionego przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego. Program promuje przywództwo w branży wystawienniczej młodego pokolenia, które wykazuje wyraźną inicjatywę we wdrażaniu zmiany i innowacji w swej okolicy. Spośród licznych aplikacji nadesłanych z 16 różnych krajów, jury pod przewodnictwem prezesa UFI Sergeya Alexeeeva wybrało pięciu laureatów grantu. Są to (w kolejności alfabetycznej):

 

• Adeline Larroque Desages, Acting Head of Exhibition Planning and Organisation Section, Quatar Tourism Authority (Qatar)
• Jennifer Feeney, Account Director, Freeman XP (USA)
• Vineet Mahajan, General Manager, Reed India (India)
• Farokh Shahabi Nezhad, Co-Founder, Eventbox (Iran)
• Matthias Pollmann, Project Manager interzum, Koelnmesse GmbH (Germany)

 

Otrzymaliśmy wiele wspaniałych aplikacji z całego świata i moglibyśmy przyznać grant większości z nich. Potrzebna była nam więc długa – i trudna – dyskusja. To pokazuje, jak pełna talentów jest nasza branża – mówi Sergey Alexeev. – Jestem niezmiernie zadowolony z tego, że udało nam się zgromadzić tę fantastyczną grupę ludzi z całego świata.

 

Laureaci spotkają się w Paryżu w czerwcu na dwudniowe warsztaty w kwaterze głównej UFI. Wymienią swoje poglądy na temat przyszłości przemysłu wystawienniczego i zaczną pracować nad wspólną sesją dotyczącą Kongresu UFI 2016, który odbędzie się w Szanghaju między 9 a 12 listopada. Podczas swych przygotowań będą monitorowani i szkoleni przez zespół UFI.

 

Obecnie „gorące tematy” wahają się między niszczącą technologią a optymalizacją doświadczenia klientów na targach – podsumowuje Kai Hattendorf, Dyrektor Zarządzający UFI. – Będzie to dodatek do fascynującego dialogu z leaderami naszej branży – w Szanghaju i poza nim.

Polecane wpisy