Bez tytułu

 

UFI, Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego, ogłosiło 22 marca nowy program dotacyjny skierowany do ponadprzeciętnie utalentowanych profesjonalistów branży wystawienniczej; jego zadaniem jest dać im szansę na udział w decydowaniu o przyszłości naszej branży.

 

UFI, wspierane dofinansowaniem Reed Exhibitions, zaprosi maksymalnie pięciu profesjonalistów do wspólnej pracy nad określaniem ich wizji tego, jak zmienia się przemysł eventowy oraz jakie nowe możliwości mogą wypłynąć z tendencji takich jak globalizacja czy cyfryzacja. Grupa spotka się na warsztatach w kwaterze UFI w Paryżu, a następnie podzieli się swoimi spostrzeżeniami na dorocznym kongresie UFI w listopadzie 2016 r. w Szanghaju. Grant dla Liderów Nowego Pokolenia (Next Generation Leadership Grant) pokrywa koszty podróży i zakwaterowania, a także zawiera w sobie przewodnictwo mentorów UFI na czas trwania projektu.

 

Na wszystkich naszych spotkaniach rozmawiamy o przyszłych liderach przemysłu wystawienniczego. Chcemy dać naszym starszym kierownikom szansę rzeczywistego dialogu z ich następcami – mówi Kai Hattendorf, dyrektor zarządzający UFI.

 

Aplikacje na grant otwarte są do 30 kwietnia. Propozycja otwarta jest dla każdego aktywnie i pełnoetatowo – jednak nie dłużej niż dziesięć lat – zatrudnionego w przemyśle targowym chętnego.

 

Kandydaci proszeni są o dostarczenie tekstowych oraz multimedialnych (w formie filmu) prezentacji swoich pomysłów i inicjatyw na dalsze prowadzenie i rozwijanie przemysłu targowego. Powinni opisać też powody, dla których zdecydowali się pracować w tej branży oraz motywację swej aplikacji do programu. Zwycięzcy zostaną wybrani przez międzynarodowe jury złożone z liderów przemysłu wystawienniczego, w tym – prezydenta UFI, Sergeja Alexeeva.

 

Wyniki konkursu zostaną przedstawione na dorocznym kongresie UFI, światowym zebraniu prowadzących profesjonalistów, które odbędzie się tego roku w Szanghaju między 9 a 12 listopada. Organizatorzy przewidują, że obecnych będzie tam nawet 600 prezesów z ponad 50 krajów.

 

Źródło: ufi.org

Zuzanna Żemła, stoisko.pl

Polecane wpisy