Kiedy targi tuż tuż warto pomyśleć o tym jak najlepiej zaprezentować się i wybić spośród konkurencji. Przeczytajcie 10 złotych rad, które pomogą każdemu z wystawców zaprezentować się niesamowicie!

 

1. Schludność i widoczność – to dwie nierozłączne cechy, które powinny charakteryzować stoisko. Wyjątkowo ważne jest uporządkowanie swojego stanowiska tak, by nie rozpraszało za bardzo wzroku klienta. Mniej znaczy lepiej. Punkty strategiczne jak bilbordy, tablice i logo powinny znajdować się na wysokości oczu klienta.

2.Zapewnij gadżety. Pendrive, długopisy, ołówki, czy notesy- to wszystko dodatkowo przykuje uwagę klientów, a Ty będziesz mógł ruszyć do akcji.

3. Przyciągnij klienta animacją! Quizy, gry, konkursy? To zapewni Twojemu stoisku tłumy odwiedzających! Możesz też mieć pewność, że zapamiętają to wydarzenie na długo.

4. Nie pozwól odejść klientowi z pustymi rękami.Uzbrój się w pakiet ulotek, dobierz je odpowiednio do potrzeb klienta. Pamiętaj, że ulotki muszą zawierać wszystkie podstawowe informacje. Podobnie jak stoisko powinny być uporządkowane.

5. Spraw wrażenie, że Twoje produkty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Można umieścić najbardziej rozchwytywane towary na przodzie i opatrzyć je znaczkiem „najlepiej sprzedający się produkt”. Zasada „mają wszyscy będę mieć i ja” sprawdzi się w 100%.

6. Nie pozwól o sobie zapomnieć! Rozsyłaj maile, dzwoń i podtrzymuj kontakty. Uzbrój się w cierpliwość.

 

 

Polecane wpisy