Partnerem technologicznym międzynarodowych spotkań kooperacyjnych Subcontracting ITM Polska Meetings, odbywających się w ramach targów SUBCONTRACTING i ITM Polska 2015 jest Poken – platforma networkingowa umożliwiająca elektroniczną wymianę danych.

 

Ta innowacyjna technologia ułatwi zarządzanie kontaktami nawiązanymi podczas targów, które odbędą się w dniach 9 – 12 czerwca w Poznaniu.

Zdarzało Ci się już wracać z targów czy konferencji z plikiem wizytówek, których potem i tak nigdy nie masz czasu wprowadzić do swojej książki adresowej? Mało tego po pewnym czasie zebrane wizytówki zaczynają się mieszać, trudno dopasować kartonik do konkretnej zapamiętanej osoby. Innowacyjna technologia zastosowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie podczas targów SUBCONTRACTING i ITM Polska 2015 oznacza koniec tych problemów.

Uczestnicy spotkań kooperacyjnych zostaną wyposażeni w pokeny – specjalne elektroniczne urządzenia będące formą elektronicznej wizytówki. Wymiana informacji następuje poprzez zbliżenie dwóch urządzeń przy wykorzystaniu technologii NFC (Near Field Communication). Na stoiskach wystawców za pomocą pokenów będzie można także pobierać elektroniczne materiały informacyjne i foldery. W tym celu należy zbliżyć urządzenie do specjalnie oznakowanego elektronicznego elementu (touch point). Zapisany na pokenie komplet danych można odczytać po zalogowaniu na indywidualne konto w portalu.

 

Polecane wpisy