Dzień kobiet wypada 8 marca i chyba nie ma osoby, która zapomniałaby o tym święcie. W kalendarzu zaznaczone, w szkołach czy pracy również obchodzone. Dobrze, że świat pamięta o kobietach. Tylko czy kobiety myślą o sobie? Marcowe święto to jedno, a panie powinny dbać o siebie każdego dnia. Dlatego zrób sobie częściej dzień kobiet i wybierz się na targi!

Po pierwsze babski wypad raz na czas

Zrób sobie czasem wolny dzień w gronie przyjaciółek. Umów się wcześniej ze znajomymi, znajdźcie termin jakiś kobiecych lub interesujących was targów. Nie szukajcie wymówek, nie mówcie że trzeba znowu zostać z dziećmi. To Wasz dzień i Wasz odpoczynek. Wam też się należy.

Nikt nie będzie Cię popędzał

„Długo jeszcze?”, „A po co Ci tyle ulotek i folderów” , „Te targi to był zły pomysł”. Znasz to z własnego doświadczenia? Twój mężczyzna niekoniecznie musi lubić targi tak samo jak ty. Dla Ciebie będzie to denerwujące, że po raz kolejny nie możesz w spokoju wszystkiego pooglądać i podjąć najlepszą decyzję. Z kolei dla twojego mężczyzny będzie to czas na jego pasje.

Możesz się wszystkiego dowiedzieć

Idąc samej na targi możesz wypytać obsługi o najdrobniejszy szczegół tego czego potrzebujesz. Dzieci i mąż zostały w domu, więc nikt nie będzie cię ciągnął za rękach mówiąc „chodź już”.  Sprzedawcy są cierpliwi i chętnie służą pomocą. Mężczyznom czasem wydaje się, że wiedzą wszystko. A czasem lepiej jednak zapytać eksperta.

Masz czas wszystko dokładnie obejrzeć

Wypytałaś już sprzedawcy, zdobyłaś wszelkie potrzebne informacje. Teraz możesz przejść do oglądania, testowania i próbowania. Fajnie jest być od czasu do czasu takim dzieckiem. Odwiedzając takie eventy samej nie narażasz się, że ktoś wytknie ci próbowanie kolejny raz tej samej rzeczy. Poza tym będziesz miała więcej swobody w decydowaniu o tym, co jest najlepszym dla ciebie wyborem.

Po piąte każdy dzień jest dobry by zrobić dzień kobiet

Dla związku, domu i samej ciebie wolny dzień to dobry pomysł. Człowiek potrzebuje czasem odskoczni od codziennego życia. Wychodzisz rano, ładnie ubrana i umalowana, spędzasz cały dzień w gronie ludzi którzy tak jak ty ceni sobie targi. Odkrywasz, że zakupy w świecie realnym mogą dać większą satysfakcję niż internetowe.  A wy drodzy panowie pamiętajcie, że kobiecy dzień wyjdzie i wam na dobre, bo każdy potrzebuje czasem od siebie oddechu.

Polecane artykuły