Już w tym tygodniu odbędzie się najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu! Wydarzenie dedykowane jest dla ludzi, którzy lubią obcować ze sztuką, chcą skorzystać z bogatej listy warsztatów artystycznych oraz zakupić unikatowe prezenty i ozdoby świąteczne. Nie może Ciebie tam zabraknąć!

To już kolejna edycja wydarzenia, które przyciąga tysiące ludzi swoją wyjątkową atmosferą. W tym roku wydarzenie będzie dzieliło się na trzy strefy:

ART & CRAFT

Gotowe przedmioty  wykonane przez artystów oraz  rzemieślników . Mówiąc krótko, wszystko to co wyszło spod ręki twórców z dodatkiem dużej ilości kreatywności i pasji: biżuteria, szkło, ceramika, galanteria skórzana, ozdoby świąteczne i artykuły do dekoracji wnętrz, zabawki, rzeźba, malarstwo.

FASHION – BEZLIQ

Specjalna strefa dla młodych projektantów mody, którzy wcześniej uczestniczyli w Targach Mody Poznań Dzięki temu wydarzeniu będą mogli zaprezentować i sprzedać swoje unikatowe stroje oraz dodatki do odzieży. Strefa idealna dla każdej osoby śledzącej aktualną modę.

MATERIALS

Czym jest sztuka bez odpowiednich narzędzi i materiałów? W tej strefie Festiwalu znajdą się artykuły do twórczości plastycznej, szycia, decupage, robótek ręcznych – najpotrzebniejsze akcesoria oraz półprodukty.

Ponadto na wydarzeniu będzie wiele atrakcji, które umilą czas wszystkim uczestnikom:

WARSZTATY

Staramy się aby uczestnicy brali udział w jak największej liczbie warsztatów oraz pokazów. Również w tym roku uczestnicy Festiwalu będą mogli uczyć się nowych technik artystycznych, podczas spotkań z wystawcami.

UNIKATOWE PREZENTY

Festiwal to idealne miejsce na świąteczne zakupy, ponieważ odbywa się przed Mikołajkami oraz Bożym Narodzeniem. Dzięki ofercie artystów, rzemieślników oraz projektantów mody można zakupić unikatowe, ręcznie robione prezenty, albo wziąć udział w warsztatach i samemu wykonać prezent dla bliskiej osoby.

POZNAŃSKI ŁAŃCUCH ŚWIĄTECZNY

Co roku zapraszamy Poznaniaków do wspólnego klejenia świątecznego łańcucha.  Każdy może zrobić swój fragment w domu i dołączyć go do Poznańskiego Łańcucha Świątecznego. Ubiegłoroczny Łańcuch ozdobił Aleję Lipowową nadając targom świąteczny klimat, mamy nadzieję, że w tym roku uda się wspólnie stworzyć co najmniej 3 kilometry Łańcucha. W 2017 roku stworzony łańcuch miał aż 2 753 metrów długości, czy w tym roku rekord zostanie pobity?

Bilety

15,00 zł – bilet jednorazowy

13,00 zł – bilet jednorazowy w przedsprzedaży

10,00 zł – bilet ulgowy (emeryci, renciści, uczniowie szkół podstawowych do 13 roku życia)

wstęp bezpłatny – dzieci do 3 roku życia

Jeżeli tak jak my kochasz sztukę i klimat świąteczny to te targi dedykowane są właśnie dla Ciebie! Już dziś kup bilet i w dniach 30 listopada – 2 grudnia pokaż się w poznańskim MTP.

Polecane artykuły