Zawsze mówi się o męskiej solidarności, męskich przyjaźniach i wypadach na piwo czy mecz. Kobiety powinny w tym czasie oczywiście zajmować się domem i dziećmi bo wiadomo, że nikt tego lepiej nie zrobi. Koniec z tym. Od dzisiaj masz ALIBI bo ty również zasługujesz na chwilę odpoczynku, a zrobisz na targach dla kobiet.

Jeden dzień w tygodniu masz prawo poświęcić dla siebie. Boisz się wyrzutów sumienia i ciągłym myśleniu co się dzieje w domu? Targi nie dadzą ci ani chwili na myślenie.

Kilka słów o targach ALIBI

Targi ALIBI są autorstwa dwóch pewnych siebie i silnych kobiet. Dominika i Kasia bo o nich mowa to przyjaciółki, które połączyły doświadczenie targowe i umiejętności organizacyjne. Właśnie to zaowocowało powstaniem targów dla kobiet. Po co stworzyły ten projekt? Kobiety są różne i nie wszystkie możemy wrzucić do jednego worka.  Każda ma inną historię i znajduje się na różnym etapie życia, co pozwala nam się uzupełniać i szerzej spojrzeć na oczekiwania kobiet. Założeniem targów jest, aby każda kobieta, bez względu na wiek i etap życia, na jakim się znajduje, mogła znaleźć na targach coś, co ją zainspiruje, pozwoli zadbać o siebie czy rozwinąć pasje i zainteresowania. Mężczyzna nie znajdzie tu nic dla siebie, bowiem tematy jak i wystawcy prezentujący się na imprezie skupiają się na kobiecych potrzebach. Wydarzenie zrodziło się w głowach autorek jeszcze z jednego powodu. W dzisiejszym zabieganych i zapracowanych kobiet potrzeba im pretekstu do wyjścia z domu, spotkania się z koleżankami, znalezienia chwili dla siebie i oderwania od codziennej rzeczywistości.

4 STREFY TARGÓW

  1.   Uroda i moda

Na targach kobiecych nie mogło tego zabraknąć. W końcu każda dama chce dobrze wyglądać.  Na targach znajdziesz wszystko, czego potrzebuje nowoczesna kobieta, odzież oraz dodatki stworzone przez polskich projektantów, biżuterię, ofertę salonów urody i spa. Teraz, dla Twojej wygody, dostępne w jednej lokalizacji. \

  1.   Lifestyle i hobby

Na tej strefie każda z pań znajdzie inspiracje do realizowania swoich zainteresowań, jednocześnie przyjemnie spędzając czas. To tutaj jest miejsce dla kobiet które wiedzą czego chcą, ale i tych które dopiero poszukują siebie. W tej części prezentuje się wielu starannie wyselekcjonowanych wystawców z ciekawym asortymentem, który ma wspólny mianownik: inspirować i pobudzać kobiety do rozwijania się.

  1.   Rozwój osobisty

Pora postawić na siebie. Jeśli czujesz, że właśnie teraz nadszedł najlepszy dla Ciebie czas i chcesz wprowadzić zmiany w swoim życiu, szukasz pomysłów to ALIBI jest dla ciebie. W tej strefie spotkasz się z ekspertami, którzy pokażą ci jak się samodoskonalić i windować ciągle w górę swój rozwój.

  1.   Strefa Mama

Dla każdej matki dziecko jest centrum wszechświata. Macierzyństwo to praca na całe życie, jednak najważniejsze jest w pierwszych latach życia maleństwa. Jak w tym aktywnym okresie znaleźć czas dla siebie i usprawnić sobie codzienne zadania? Wybór polecanych produktów jest ogromny. Które wybrać? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź na targach ALIBI. Nie ważne czy już jesteś mamą czy dopiero będziesz. Koniecznie musisz odwiedzić tę strefę.

Jesteś kobietą? Targi ALIBI ci się po prostu należą. Nie szukaj wymówki, tylko zarezerwuj sobie trochę czasu. Najlepiej weź ze sobą przyjaciółkę, albo dwie. Razem spędzicie tam cudowny czas. Impreza odbędzie się 20-21 października 2018 w Hali EXPO Łódź.

 

Polecane artykuły