Branża dom i wnętrze jest jedną z najszybciej rozwijających się branż zarówno w Polsce jak i na świecie. Widać to chociażby po nowych osiedlach które powstają jak grzyby po deszczu. Wszystkie te domy trzeba wyposażyć i urządzić. Oto najważniejsze imprezy na świecie, które pomagają w tym milionom ludzi na świecie.

  1. AQUATHERM

To Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów, które odbywają się w Wiedniu. Wydarzenie to skierowane jest do sektora business to business. Właśnie tam można zapoznać się z najważniejszymi trendami i technologiami z branży HVAC. Jest to 240 wystawców i 18 000 odwiedzających.

  1. ECOBUILD

Targi gdzie pierwsze skrzypce grają materiały i technologie budowlane. Celem organizatorów jest wypromowanie najnowszych trendów w budownictwie świtowych. Na imprezie można spotkać najważniejszych graczy z branży jak i debiutantów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę. Impreza odbywa się w Londynie.

  1. HEM & VILLA

To największe szwedzkie targi w dziedzinie wyposażenia wnętrz. Na tych targach każdy właściciel znajdzie duży wybór pomysłów, ale również produktów. Jeżeli zależy Ci na poprawie standardu mieszkania to wydarzenie jest dedykowane dla ciebie. Hem & Villa odbywają się kilka razy w roku.

  1. FRANKFURT BUILDING

Niemieckie targi, będące wiodącą imprezą na świecie w kwestii oświetlenia, elektrotechniki, automechaniki budowlanej oraz domowej. Wydarzenie organizowane jest co dwa lata i zazwyczaj pojawia się tu od 2500 wystawców i 216 000 odwiedzających.

  1. HANOVER MESSE

Kolejne niemieckie targi. Największe targi rynku nieruchomości przemysłowych, automatyki i technologii. 6150 wystawców oraz 200 000 odiwedzających.

  1. EUNIQUE

Międzynarodowe Targi Sztuki Użytkowej i Wzornictwa w Niemczech. Prezentowane są tam okazy z branży jubilerskiej, modowej czy architektury wnętrz. Ponad 300 wystawców z 18 krajów, zapewaniających najwyższą jakość.

  1. MAISON&OBJET

Przenosimy się do Francji. Międzynarodowe Targi Wyposażenia wnętrz, dekoracji domów i upominków. Wydarzenie to organizowane jest już od 10 lat i wciąż przyciąga najważniejsze firmy z branży. Warto zwrócić uwagę na szerokie spektrum oferty- od mebli po aranżację ogrodu, przez łazienkę a nawet tkaniny. 3000 wystawców oraz 76 000 odwiedzających.

  1. BATIMAT

Międzynarodowy Salon Budownictwa odbywający się w Paryżu. Jedne z największych targów na świecie, gromadzące w jednym miejscu tysiące producentów i dostawców materiałów budowlanych. Batimat to 350000 odwiedzających oraz 2800 wystawców.

  1. MOSBUIL

Rosyjskie targi, które we wschodniej części świata uchodzą za najważniejsze w branży budowalnej i wykończeniowej. Impreza miała już 23 edycje, gromadzi zazwyczaj około 60 000 uczestników.

  1. BIG 5 DUBAI

To największe konstrukcyjne i budowlane targi w tym regionie. Każdą edycję odwiedza ponad 30 000 tysięcy ludzi, którym prezentowane są najlepsze produkty. Wystawiają się tu firmy z branży budowlanej, wnętrz, wykończeni, technologii czy narzędzi.

Jeżeli nie mieszkasz w Polsce i nie masz możliwości udać się na takie targi oto nasze propozycje gdzie możesz zrobić to za granicą. Warto z tego skorzystać, w szczególności jeżeli nie jesteś uzdolniony i stworzony do aranżacji wnętrz.

Polecane artykuły