Opole to przepiękne miasto. Kojarzone raczej z festiwalem, niestety rzadko kiedy z centrum wystawienniczo kongresowym. A szkoda, bo ma w swojej ofercie fantastyczną arenę. Konkurencja w naszym kraju jest spora w kwestii obiektów targowych. Czym więc przyciąga nas centrum na Opolszczyźnie?

CWK w pigułce

Centrum Wystawienniczo – Kongresowe jest nowoczesnym i wielofunkcyjnym obiektem, który powstał w 2004 roku.. Arena jest przystosowana do realizacji różnych wydarzeń. Przede wszystkim to funkcjonalna powierzchnia wystawiennicza i konferencyjna. Dzięki mobilnym i dźwiękoszczelnym ścianom jest to obiekt idealny do organizacji: targów, kongresów, konferencji, szkoleń, wystaw, koncertów, imprez ze świata mody i sportu.

Najważniejszym elementem centrum jest hala wystawiennicza z holem, szatnią, antresolą, zapleczem magazynowym i gastronomicznym.  Tak jak i większość aren przeznaczonym na organizację wyżej wymienionych imprez wyposażona jest w najnowocześniejsze rozwiązania multimedialne czy Internet Wi-Fi. Obiekt został tak skonstruowany, aby pozwalał na dowolną aranżację wewnętrznej przestrzeni.

Hale

Dzięki  dźwiękoszczelnym i mobilnym ścianom, obiekt można podzielić na trzy niezależne strefy. Warto zauważyć, że hala umożliwia równoległe, niezależne prowadzenie kongresów, konferencji, szkoleń, prelekcji, wydarzeń z wykorzystaniem najnowocześniejszych źródeł prezentacji. Olbrzymim atutem hal jest dostęp do nich z poziomu gruntu, który zapewnia brama.

Foyer  

Przestronne foyer ma powierzchnię 1 200 m2. Można je połączyć z halą wystawienniczą i otrzymamy w ten sposób 2 600 m2 powierzchni wystawienniczej. Jego największą zaletą jest dostęp do światła dziennego. Niestety nie ma możliwości jego częściowego zaciemnienia. Jeżeli chodzi o dostęp jest możliwość wjazdu dla samochodów ciężarowych. Foyer posiada magazyn oraz kanały medialne pod podłogą, co umożliwia realizację targów oraz wystaw.

Sale konferencyjne

Konferencje organizowane są na pierwszym piętrze, gdzie zlokalizowana jest sala o łącznej powierzchni 200 m2 z systemem mobilnych i dźwiękoszczelnych ścian. Obiekt posiada w tych salach multimedia, z możliwością jednoczesnego prowadzenia trzech konferencji, szkoleń, warsztatów lub spotkań biznesowych. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, mają dostęp światła dziennego i możliwość zaciemnienia.

VIP ROOM

VIP Room to 100 m2 kameralnej przestrzeni na spotkania biznesowe. Wewnątrz sali znajdują się wygodne, skórzane sofy, stoliki kawowe oraz klimatyczne lampy. Istnieje wiele możliwości aranżacji. Można wykorzystać w nim nowoczesny sprzęt audiowizualny.

CWK w Opolu to nowoczesny i świetnie wyposażony obiekt. W szczególności do organizacji najróżniejszych spotkań biznesowych i konferencji. Również targi z różnych branż spokojnie mogą wybrać to miejsce myśląc o imprezie na najwyższym poziomie. Doświadczenie, ale przede wszystkim ludzie tworzący to miejsce gwarantują, że każde organizowane tu targi będą sukcesem.

Źródło: https://cwkopole.pl/obiekt/

Polecane artykuły