Branża wystawiennicza powoli zaczyna odżywać, jednak wielu organizatorów targów decyduje się na przeniesienie terminów swoich wydarzeń na jesień. Tymczasem pojawiło się pierwsze stoisko online, zaprezentowane przez firmę Extend Vision.

 

 

 

 

 

 

Stoisko online to krok w zupełnie nową, innowacyjną formę wystawienniczą. Stoisko umożliwia szereg działań, które pozwalają zwiedzać obiekt, tak jakbyśmy tam byli na żywo. Przy wejściu na stoisko, czekają na nas udzielający informacji w recepcji pracownicy, którzy zachęcają do zapoznania się z zaprojektowaną dla nas przestrzenią.

Można odwiedzić salę konferencyjną, gdzie uda nam się wysłuchać wystąpień konferencyjnych i webinariów. Jest także możliwość zapoznania się z prezentacją dorobku firmy i jej osiągnięć, ale również z najnowszymi produktami firmy Extend Vision dotyczącymi ochrony mobilnej, w tym dozowników płynu odkażającego Stop & Wash czy ekranów stolikowych Quick Screen. Ponadto w galerii stoisk czy systemów mobilnych odwiedzający mogą sprawdzić jakie projekty wystawiennicze do tej pory firma wykonywała u siebie.

Zapraszamy na stoisko online firmy Extend Vision.

Polecane artykuły