38903

Do 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie pozostały zaledwie 2 miesiące! W związku z tym Targi w Krakowie ogłaszają kolejną niespodziankę, przygotowaną dla czytelników z okazji okrągłego jubileuszu. To doskonała okazja, by wzbogacić swoją domową biblioteczkę aż o 200 tytułów!

By wziąć udział w konkursie należy wykonać następujące zadania:

1. Zapoznać się z dostępnym poniżej regulaminem konkursu, a także wzorem zgłoszenia sporządzonym w programie Excel, według którego należy przygotować listę książek.

2. Przygotować subiektywną listę 200 najważniejszych książek, które na rynku wydawniczym ukazały się w latach 1997–2016. Do każdego roku przyporządkować trzeba zatem 10 pozycji.

3. Następnie należy wybrać po jednej publikacji z danego roku (w sumie 20) i w kilku zdaniach (500 znaków ze spacjami) przekonać organizatorów, dlaczego akurat ona zasługuje na miano najważniejszej z danego rocznika.

4. Przesłać zgłoszenie drogą mailową do północy 6 listopada 2016 roku na adres: konkurs@targi.krakow.pl, w tytule maila wpisując: 200 książek.

Nagroda konkursowa, zestaw 200 książek, będzie eksponowany w Lobby EXPO Kraków w czasie trwania 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

 

Zdjęcia dzięki: event.targi.krakow.pl

Polecane artykuły