zm_2015-222

 

Tylko w tym roku w plebiscycie Złoty Medal – Wybór Konsumentów internauci oraz zwiedzający oddali ponad 52 000 głosów. Na targach TTM, które odbyły się w trakcie Motor Show, dziennie otrzymywaliśmy aż 250 głosów we wszystkich trwających głosowaniach. W tej chwili rekord wynosi 18 854 głosów, oddanych na najlepszy produkt targów Polagra Premiery. Jednak statystyki pokazują, że może on być wkrótce nieaktualny.

 

Z roku na rok konkurs przyciąga coraz większą ilość wystawców przekonanych, że otrzymanie tej cenionej nagrody potwierdza ich osiągnięcia i buduje markę innowacyjnego produktu.

 

Od 2010 roku ponad 2500 firm zgłosiło się do udziału w konkursie o Złoty Medal , a eksperci uznali, że 1669 z nich będzie mogło pochwalić się Złotym Medalem w swoim portfolio. W ubiegłym roku w wyścigu o Złoty Medal uczestniczyło 246 produktów, z których 213 zdobyło Złote Medale, natomiast 26 z nich otrzymało nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów.

 

Jak wygląda to obenie? Odnotowaliśmy już 326 zgłoszeń, a statuetki Złotego Medalu otrzymało 250 produktów. 10 spośród wszystkich produktów wyróżnili Konsumenci. Rośnie również zainteresowanie konkursem wśród użytkowników, którzy chętnie dzielą się pozytywnym doświadczeniem nabytym w trakcie korzystania z produktów lub usług rywalizujących o miano Złoty Medal – Wybór Konsumentów.

 

staystyki

 

Źródło: mtp.pl

Polecane artykuły