Strat spowodowanych przez wandali i złodziei czasem nie da się całkiem uniknąć… można jednak próbować je ograniczyć. Mamy na to kilka wypróbowanych sposobów. Wszystko zależy oczywiście od rodzaju i rozmiaru imprezy oraz ilości i gabarytów wystawianych przez Ciebie produktów. Wierzymy jednak, że znajdziesz optymalny dla siebie sposób zabezpieczenia stoiska przed niechcianymi gośćmi!

  1. Mniejsze przedmioty umieść w gablotach. Jeśli boisz się również o te większe, przymocuj je do elementów stoiska specjalną linką.
  2. Po zakończeniu dnia targowego najlepiej zabierz ze stoiska swoje produkty. Jeśli to niemożliwe, przynajmniej je zasłoń. Materiał przymocuj na przykład rzepami, tak, by maksymalnie utrudnić dostęp.
  3. Najbardziej „kuszące” z produktów wystaw wewnątrz stoiska, a nie przy alejkach.
  4. Dopilnuj, by po godzinach stoiska pilnowały kamery lub chociaż ich atrapy, które działają odstraszająco na złodziei.
  5. W czasie targów Twoje stoisko powinno obsługiwać wystarczająco dużo osób, byście mieli nad nim pełną kontrolę. Im więcej oczu patrzy, tym lepiej.
  6. Sporządź listę przedmiotów i od czasu do czasu sprawdzaj, czy wszystko jest na miejscu. W ten sposób szybciej zorientujesz się, jeśli czegoś ubędzie i być może uda Ci się odzyskać utracony przedmiot.
[/vc_column_text][/vc_column]
[/vc_row]
Polecane wpisy