Tematem tegorocznego konkursu było zatrzymywanie pracowników. Zatrzymywanie utalentowanych osób oraz pomaganie im w rozwijaniu ich umiejętności to niezwykle ważny aspekt pracy dla każdego działu HR. Tegoroczna nagroda skierowana była przede wszystkim w te firmy, które celują w rozpoznawaniu talentów oraz pod swoimi skrzydłami pozwalają im rozwijać się, przydzielając im kluczowe role w odpowiednich drużynach. Strata takiego pracownika potrafi być bowiem bolesna!

Jury Nagrody Edukacyjnej UFI (UFI Education Award) pochwaliło projekt Artexis Easyfairs, w którym to korporacyjna akademia pełni kluczową rolę w wychowywaniu i zachowywaniu wybitnych jednostek, rozwijaniu karier oraz utrzymywaniu wysokiego poziomu poprzeczki. Akademia promuje ideę ciągłej nauki; firma nie szczędzi środków na najnowsze technologie i środowiska przyjazne nauce.

Inne inicjatywy wewnątrz projektu obejmują systematyczne podejście do zarządzania w HR poprzez w pełni zintegrowany i przejrzysty model HR i system zarządzania, mające na celu stworzenie kompleksowego cyklu rozwoju kapitału ludzkiego: połączone środowisko, w którym ludzie bez przerwy poszerzają swoje horyzonty i uczą się uczyć od siebie nawzajem.

Źródło: ufi.org
Zdjęcie dzięki: static.mtp.pl

Polecane wpisy