Łącz się, angażuj, odnoś sukcesy!” Tak reklamuje swój 84. Światowy Kongres Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Wystawienniczego. Już tylko trzy miesiące pozostały do tego corocznego, flagowego wydarzenia UFI. Między 1 a 4 listopada w Johannesburgu spotkają się przedstawiciele branży wystawienniczej z całego świata!

Już teraz organizatorzy dokładają wszelkich starań, by wydarzenie w RPA było nie tylko udane, ale wręcz niezapomniane. Program oferuje doskonały balans pomiędzy dyskusjami panelowymi, naukowymi dociekaniami a sesjami równoległymi.

Tegoroczny temat przewodni: Zwiększanie szans – zyski i straty” wyda się wyjątkowo na miejscu, gdy weźmiemy pod uwagę wydarzenia z ostatnich miesięcy – nie tylko w skali branży targowej, ale także globalnej. Niepewność, nowe terytoria, dotychczasowe „pewne” filary trzęsące się w posadach… nad wszystkimi ciąży presja odnalezienia nowych sposobów na radzenie sobie z rzeczywistością.

Uznani eksperci podzielą się swoim doświadczeniem, swoimi sukcesami i wyzwaniami, mając na uwadze nasze wymagające czasy. Wśród nich znajdą się: Jochen Witt, Damion Angus, Martin März, Marty Glynn.

Organizatorzy zapraszają na tegoroczną edycję; pierwszą na afrykańskiej ziemi!

Polecane wpisy