Wybierasz się w najbliższy weekend na targi. Wydaje Ci się, że masz wszystko i jesteś w pełni przygotowany. Przyjeżdżasz na miejsce i okazuje się, że znowu czegoś zapomniałeś. Zdarzyła Ci się taka sytuacja? Podpowiadamy o czym koniecznie powinno się pamiętać idąc na targi.

  1.      Gotówka

Powiecie pewnie, że to oczywiste. Dzisiaj w erze kart kredytowych, gdzie materialne pieniądze stają się coraz rzadziej używane można o niej zapomnieć. Na wydarzeniach takich jak na przykład targi książki drobne pieniądze przydadzą się na pewno. Możesz również nie planować żadnych zakupów. Ale ile razy już tak robiłeś a potem żałowałeś? Ciężko jest się czasem oprzeć pokusie. A nie chcesz chyba żałować, że mogłeś wziąć trochę grubszy portfel.

  1.      Plan

Dobra rada zawsze przed imprezą zorientuj się w liście wystawców i kto gdzie ma swoje stanowisko. Kiedy będziesz już rozeznany zaplanuj kogo musisz odwiedzić. Pamiętaj, że nie jesteś jedynym uczestnikiem. Jeżeli zależy ci na spotkaniu z kimś bardzo mocno, możesz wcześniej umówić spotkanie. To ci pozwoli na uniknięcie rozczarowania.

  1.      Wizytówki

Masz je zawsze przy sobie, ale akurat tego dnia ich zapomniałeś. Znasz to skądś? Niby można wymienić się danymi pisząc na karteczce, ale w końcu reprezentujesz swoją firmę i chcesz, aby traktowano cię poważnie. W końcu nie każde targi dysponują takimi nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, jak czytniki identyfikatorów. 

  1.      Notatnik i długopis

Faktem jest, że żyjemy w dobie technologii i teraz wszystko zapisuje się w telefonie. Jednak co zrobisz gdy bateria padnie? Lekiem na to będzie klasyczny notatnik. Jeżeli wybierasz się na targi, które są dla ciebie punktem wyjścia do na przykład organizacji ślubu – kartka i coś do pisania będą nieocenione. Myślisz, że to żart? Wyobraź sobie, że masz milion rzeczy o których musisz pamiętać i kilkadziesiąt stoisk. Dzięki tej archaicznej formie zapisu będziesz mógł notować komentarze do każdego produktu, stoiska czy firmy. To z kolei ułatwi podjęcie słusznej decyzji i rozwianie wszelkich wątpliwości. Dobrze też jest notować z kim rozmawiałeś.

  1.      Wygodne buty

Myślisz, że to żart? Absolutnie nie! Targi to kilkugodzinne rozmowy, oglądanie,  ale przede wszystkim chodzenie. Pomyśl, że chodzisz tyle czasu w butach które są niewygodne, obcierają pięty lub co najgorsze w przypadku pań nie do końca są stabilne. Odpowiednie obuwie to podstawa do tego, by przeżyć dzień na targach w pełnym komforcie.

 

Targi mogą stać się niesamowitym sukcesem i przełomem dla firmy. Wybierając się na nie warto jednak dokładnie sobie wszystko zaplanować, aby przeżyć ten dzień bez niepotrzebnego stresu.

https://targidajawiecej.pl/targowy-niezbednik-5-rzeczy-o-ktorych-nie-mozesz-zapomniec-wybierajac-sie-na-targi/

Polecane artykuły