W zeszły czwartek oficjalnie ruszyły rozgrywki dwudziestych pierwszych Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Polscy kibice wiążą z tym turniejem duże nadzieje, więc nie ma co się dziwić, że trudno będzie odejść od telewizora. Na szczęście Targi Poznańskie znalazły na to sposób! Wszystkie 32 mecze można będzie obejrzeć w przygotowanej strefie kibica na MTP!

Chociaż to już sto lat od kiedy funkcjonują poznańskie targi, to po raz pierwszy tak aktywnie włączają się do kibicowania. Reprezentacja jest coraz silniejsza, więcej osób stara się ją wspierać, dlatego również MTP zdecydowało się stworzyć specjalną strefę kibica. Ogromny telebim, strefa gastronomiczna i atrakcje. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Brzmi pięknie. Wspólne emocje, łzy i radość, przyjacielska atmosfera oraz bardzo dobra technicznie transmisja. Przy okazji warto wspomnieć, że jest to największa polska strefa przy okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018.

Kibicowanie to również jedzenie. W domu zazwyczaj wystarczają orzeszki, paluszki czy chipsy. W MTP masz szansę nie tylko kibicować, ale zjeść coś treściwego. Strefa gastronomiczna przygotowała szeroką „kibicowską” ofertę w tym zapiekanki, hot dogi, tortillę i kiełbasę z grilla w bułce. Oczywiście nie zabraknie wyżej wymienionych przekąsek, a także piwa. Dla wszystkich pań z dziećmi, które nie koniecznie chcą wiedzieć, że był spalony przygotowano strefę Family Friendly. Lubisz kuchnię zagraniczną? Co powiesz na przysmaki z krajów reprezentacji występujących na mundialu? Na MTP masz szansę spróbować wszystkiego w strefie kuchnie świata. Dania hiszpańskie, marokańskie a może portugalskie, jednym słowem do wyboru do koloru.

Ponadto stworzono również strefę sportu. Do niej w szczególności zaprasza się dzieci ze szkół podstawowych. Zasady rozgrywek jak na Mundialu. W całym turnieju będzie 8 grup po cztery drużyny, a ekipom zostaną przydzielone podczas losowania nazwy, które będą odpowiadać nazwom państw biorącym udział w Mistrzostwach Świata.

Nie zabraknie też strefy dla najmłodszych. „Lato na targach” to równoległa atrakcja, w której dzieci będą mogły skorzystać z placu zabaw, piaskownicy czy boiska. Warto wspomnieć również o warsztatach plastycznych i artystycznych, spotkań z bajkowymi bohaterami czy gierkami podwórkowymi i planszowymi.

Obok piłki nożnej będzie można zagrać  w koszykówkę, badmintona, a także tenisa stołowego. Jeden z pawilonów (czwarty) przeznaczony jest dla amatorów rolek, deskorolek czy wrotek.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny 🙂 Zapraszamy!

Źródło: https://targidajawiecej.pl/mundial-2018-kibicuj-naszej-reprezentacji-na-targach/

Polecane artykuły