Naszym kolejnym punktem na mapie stał się Bydgoszcz. To właśnie tam się wybierzemy, aby poznać kolejne wyjątkowe centrum targowo wystawiennicze. Jako największe miasto w województwie kujawsko-pomorskim posiadanie takiej areny jest niezbędne żeby móc w pełni zadowolić wymagających turystów.

Obiekt został otwarty w 2015 roku i od tego czasu na stałe wpisał się do najważniejszych obiektów targowych. Centrum Targowo Wystawiennicze zbudowane zostało specjalnie z myślą o organizacji targów, jak i kongresów oraz konferencji.

Powierzchnia

Jak większość  budynków o takim przeznaczeniu może pochwalić się ogromną powierzchnią, bo aż 16000 mkw. Centrum Targowo-Wystawiennicze to kompleks znaczący dla regionu, oferujący część targowo-wystawienniczą połączoną z zapleczem recepcyjnym i konferencyjnym. Do dyspozycji uczestników oddano 11 tysięcy m2 powierzchni wystawienniczej oraz sale konferencyjne, które pomieszczą łącznie 720 osób. Ponadto przed budynkiem znajduje się parking na 650 miejsc. Warto zwrócić uwagę na sale konferencyjne. Wystrój sal utrzymany jest w konwencji 4 pór roku i każda ma inną kolorystykę. Ogromną zaletą jest fakt, że z każdej sali można przejść bezpośrednio do głównej hali targowo-wystawienniczej.  W obiekcie znajduje się strefa VIP – dwa niezależne, luksusowe, prawie 50-metrowe apartamenty z aneksami kuchennymi i łazienkami.

Oferta

Bydgoskie Centrum jest obsługiwane przez szeroką i wykwalifikowaną kadrę. Pomieszczenia zostały stworzone tak, aby zagwarantować jak najwyższy standard i komfort podczas spotkań biznesowych, konferencji naukowych, szkoleń. W ofercie zagwarantowane są także przerwy kawowe oraz oferta gastronomiczna. Nie można pominąć też zaplecza multimedialnego, bowiem bydgoskie centrum może pochwalić się sprzętem z najwyższej półki.

Dojazd

Oczywiście do centrum można dostać się komunikacją miejską. Bezpośrednio jest ono połączone liniami 52 i 94. Rzeczą oczywistą jest parking, który daje możliwość przybycia na wydarzenie własnym autem

Bydgoszcz nie należy do najpopularniejszych miast, jednak turystów w nim na pewno nie brakuje. Posiadanie takiego centrum jest tylko dodatkowym atutem. To miejsce trzeba po prostu odwiedzić. W szczególności, gdy branża targowa jest dobrze znana i chętnie odwiedzana.

Polecane artykuły