Kraków to miasto królów, ale i…  targów. Poznaliśmy już jakiś czas temu Expo Kraków, dlatego dziś czas na jego konkurencję. Centrum Targowe Chemobudowa Kraków bo o nim mowa jest w tym mieście obok Expo najważniejszym obiektem. Co ma więc w sobie takiego, że przyciąga tak wielu ludzi?

Historia

Centrum powstało już dobre parę lat temu. W 1993 rozpoczęło swoją działalność na stałe wpisując się na listę najważniejszych obiektów targowych w naszym kraju. Arena została zbudowana na terenach należących do przedsiębiorstwa i od początku było jasne, że jej głównym zadaniem będzie organizowanie branżowych Targów i Wystaw Gospodarczych. W tym roku centrum obchodzi dwudzieste piąte urodziny i raczej nie zanosi się na to, że przestanie mieć tak mocną pozycję wśród aren w branży targowej.

Targi

Początki zawsze bywają trudne, jednak nie w tym przypadku. Warto zaznaczyć, że Chemobudowa już na starcie zaczęła organizować  kilkadziesiąt cyklicznych specjalistycznych imprez targowych. Niewątpliwie ciężka praca i zawziętość doprowadziły do tego, że systematycznie zwiększała się ilości wystawców, jak również liczba osób odwiedzających tereny targowe. Dziś Centrum Targowe Chemobudowa obsługuje nie tylko targi, ale również wystawy, prezentacje, konferencje, seminaria, szkolenia, warsztaty, spotkania biznesowe oraz studniówki czy inne jubileusze.

Powierzchnia

Arena oferuje swoim klientom 5 000 mkw powierzchni wystawowo-handlowej w pawilonach oraz 10 000 mkw na terenach wystawowych otwartych. Warto zapoznać się z mapką obiektu dostępną na stronie http://centrumtargowe.com.pl/o-firmie/. Właśnie tam znajdziemy rozmieszczenie pawilonów, parkingu czy biura targowego. Dużym atutem obiektu jest jego lokalizacja. Dobre połączenie komunikacyjne mimo oddalenia od centrum powoduje, że każdy bez względu czy ma prawo jazy czy nie jest w stanie się tam dostać.

Stała wystawa

Od 1993 roku funkcjonuje bez przerwy. Jej podstawowym celem jest celem jest promowanie nowoczesnych materiałów, rozwiązań projektowych i technologicznych stosowanych w budownictwie. Wystawa czynna jest przez cały rok. Obecnie ponad 100 uczestników prezentuje tam prezentują swoje wyroby i usługi.

Każdy obiekt targowy jest warty odwiedzenia.  Centrum Targowe Chemobudowa jest dedykowana w szczególności branżom przemysłowym czy budowniczym. Mimo to najlepiej jest śledzić nasze kalendarze targowe, bowiem może się okazać że właśnie tam organizowana jest impreza na której chcecie być.

Źródło: http://centrumtargowe.com.pl/

Polecane artykuły