Byliśmy już w Krakowie, Poznaniu, Kielcach więc teraz czas na Podkarpacie. Teraz czas na południowy wschód. W malowniczej Jasionce mieści się  obecnie najnowocześniejszy obiekt biznesowy, zlokalizowany na terenie województwa podkarpackiego. G2A Arena: Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego to miejsce przyciągające zarówno tłumy wystawców jak i uczestników.

G2A Arena: Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego powstała w 2016 roku. Już przed rozpoczęciem budowy zakładano, że nowo powstały obiekt ma być w przyszłości organizatorem  największych, najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez targowych , wystaw i konferencji w regionie. Region rozwija się w bardzo szybkim tempie, a G2G Arena zdaje się być napędzającym to sercem.  Rzeszów od G2A Areny dzieli jedynie 10 minut drogi. Poza tym bardzo dobrze prezentuje się połączenie areny komunikacją publiczną z miastem . Z pewnością jest to ogromny plus, w końcu nie każdy uczestnik posiada auto i prawo jazdy.  Poza tym ogromnym atutem jest bliskie położenie obiektu przy lotnisku. To gwarantuje międzynarodową publikę.

Powierzchnia wystawowa areny robi wrażenie, ponieważ ma ona ponad 16 tysięcy metrów kwadratowych. W tym warto zauważyć, że posiada salę kongresową na 872 osoby, dwie duże sale konferencyjne i dziewięć małych. Ponadto ma salę restauracyjną na 160 osób oraz bankietową na 120. Autorzy projektu pomyśleli również o osobach poruszających się autami budując pokaźnych rozmiarów parking.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie G2G Arena zarządca obiektu ma jasno określoną misję. Przede wszystkim Jasionka ma pobudzać inicjatywy w rozbudzaniu aktywności biznesowej, poszerzać zainteresowanie sferą biznesową regionu i rozwojem lokalnych przedsiębiorstw, a nawet promować biznes jako formę świadomości społecznej. Zwrócono także uwagę na poznawanie wzajemnych korelacji kultury biznesu z nauką, techniką i sztuką.

Zarządcą G2A Arena: : Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego jest CWK Operator. Spółka ta powstała, aby realizować zadania związane z umową na zarządzanie kompleksem wystawienniczo-kongresowym CWK Województwa Podkarpackiego. Zespół specjalistów obsługujących arenę dba o to, żeby budować odpowiednią strategię oraz optymalizować jego funkcjonowanie.

Kończąc jeżeli ktoś zastanawia się czy warto uczestniczyć w targach w tym obiekcie stanowczo mówimy tak. Nie tylko ze względu na sam obiekt, ale też lokalizację. Podkarpacie jest piękne, choć niestety położenie zniechęca czasem do odwiedzenia tego regionu. Nie warto czekać i już dziś dobrze pomyśleć w jakim wydarzeniu tam organizowanym wziąć udział.

Źródło: http://www.g2aarena.pl/

Polecane artykuły