Kielce to miasto położone w Górach Świętokrzyskich, nad rzeką Silnicą. To właśnie tam powinien się wybrać każdy pasjonat targów. Targi Kielce exhibition & congress centre to jedno z najlepszych miejsc do organizowania jak i uczestniczenia w imprezach targowych. Pokażemy wam jak wiele zalet ma to miejsce.

Projekt Targi Kielce exhibition & congress centre to jedna z najdroższych inwestycji w Polsce w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Warto dodać, że bez wsparcia środków z  Unii Europejskiej, Kielce nie mogłyby się szczycić takim obiektem. Mając taki budżet można było pozwolić sobie na otwarcie ośrodka obsługującego klientów na najwyższym poziomie. Taki efekt uzyskano dzięki dwóm nowoczesnym halom, Centrum Kongresowym z wieżą widokową, dwóm terminalom wejściowym z elektronicznym systemem rejestracji wystawców i zwiedzających, parkingowi wielopoziomowym z funkcją magazynową oraz zmodernizowanym terenem wokół targów.

Targi Kielce exhibition & centre zlokalizowane jest w zachodniej części miasta. Cała powierzchnia terenów sięga 90 000 m2.  Obiekt zawiera w sobie 7 połączonych ze sobą hal. Są one w pełni przygotowane i wyposażone do tego, żeby organizować tam targi. W halach znajdują się węzły sanitarne, punkty gastronomiczne, zaplecze techniczne, nagłośnienie. Ponadto na terenie funkcjonują dwie niezależne restauracje, dwa bary szybkiej obsługi oraz dwa bary kawowe. Wejście do obiektów targowych odbywa się m.in. przez nowoczesne terminale wejściowe (wschodni i zachodni) z możliwością prowadzenia elektronicznej rejestracji wystawców i zwiedzających. Ważne jest również to, że teren zewnętrzny może być wykorzystywany jako pokazowy, wystawowy lub po prostu parking dla uczestników. Oczywiście istnieje możliwość jednoczesnej organizacji różnych niezależnych wydarzeń w poszczególnych obiektach i salach.

Ważnym elementem jest Centrum Kongresowe, stworzone w najwyższym standardzie. Centrum to aż 19 sal konferencyjnych i 1000 m2 powierzchni ekspozycyjno – bankietowej w foyer z dziennym światłem. Posiada ono w większości sal system centralnego sterowania urządzeniami audiowizualnymi oraz uniwersalny system projekcji obrazów: ekrany elektryczne, przenośne, wizualizer. Nie można też zapominać o strefie VIP, centrum prasowym i udogodnieniach dla niepełnosprawnych.

Targi Kielce exhibition & centre to znane i doceniane miejsce, a dowodzi tego fakt jakich partnerów ma obiekt. Przede wszystkim są to stowarzyszenia targowe takie jak Stowarzyszenie Targów Międzynarodowych UFI czy Międzynarodowe Stowarzyszenie Statystyki Targowej CENTREX. Poza tym istnieje również współpraca na linii centrum targowe a zagraniczni wystawcy w tym GalExpo Lwów (Ukraina) i V-Trade Debreczyn (Węgry). Partnerami jest również echodnia.eu, Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, Ochotnicze Hufce Pracy – Świętokrzyska Wojewódzka Komenda, Stowarzyszenie Eksporterów Polskich i Specjalna Strefa Ekonomiczna „Starachowice” S.A.

Nie trzeba chyba zachęcać nikogo, żeby odwiedził Targi Kielce exhibition & centre. To unikatowe miejsce, z pewnością warte poświęcenie swojego czasu na wybrane wydarzenie . Najbliższą okazją do tego będą XXIV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA.

http://www.targikielce.pl/

Polecane artykuły