Zima nadciąga do nas wielkimi krokami. Z tego względu nikogo nie powinno dziwić, że na targach pojawia się tematyka zimową. Snow Expo to wydarzenie dedykowane dla wszystkich miłośników tej pory roku. Co nas na tych targach czeka?

27 – 28 października 2018 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie ponownie Snow Expo otworzy sezon zimowy. To już trzecia edycja tego wydarzenie, które zawojowało branże zimową.

Idea

Jak co roku na targach będzie można spróbować prawdziwych zimowych aktywności. Tym razem uczestnicy będą mogli skorzystać z najnowszych modeli nart na Górce Szczęśliwickiej oraz spróbują swoich sił w zawodach wspinaczkowych na stadionie!

Wydarzenie to nie tylko poznanie możliwości zimowych naszego kraju ale również Czech, Słowacji, Austrii, Włoch, Słowenii, a nawet Hiszpanii i Andory. Bez winietek i pieszo. Na imprezie zostanie przedstawiona kultura każdego kraju, zimowe kurorty, hotele i stacje narciarskie, a nawet będzie można zaplanować zimowy wyjazd. Tylko tutaj zasmkujecie  smakołyków regionalnych, poznacie najnowszy sprzęt narciarski, snowboardowy, turystyczny i wspinaczkowy. Wśród targowych gości będzie wielu sportowców gotowych podzielić się swoją wiedzą.

Tylko tam spotkacie Andrzeja Bargiela, Krzysztofa Wielickiego, Mateusza Kusznierewicza, Marcina Szafrańskiego, Macieja Bydlińskiego, Michała Ligockiego.

Zawody wspinaczkowe

Na ruchomej ściance wspinaczkowej Sali Rocks odbędą się zawody wspinaczkowe, za które będzie można zdobyć lukratywne nagrody. Do startu upoważnia ważny bilet lub zaproszenie na SNOW EXPO oraz zgłoszenie. Zawody rozegrane zostaną w dwóch kategoriach: amatorskiej i profesjonalnej. Profesjonalistami są zawodnicy klasyfikowani w Pucharze Polski, instruktorzy wspinania oraz osoby prezentujące sportowy poziom wspinania; amatorami – pozostali wspinacze. Więcej informacji na stronie organizatora.

Dlaczego targi są dla każdego?

Nie jesteś przekonany co do zimowych targów? Zima jest długa, a spędzenie jej pod kocem przed telewizorem to marnowanie możliwości tej pory roku! Zima to mnóstwo aktywności, sportów które nie tylko poprawią naszą kondycję ale dostarczą także mnóstwo endorfin! Nawet jeżeli jesteś laikiem to właśnie tutaj będziesz mógł zdobyć podstawową i niezbędna wiedzę do tego, aby zostać zimowym sportowcem. Nie lubisz nart czy snowboardu? Symulator narciarski może zmienić twoje zdanie.

Jeżeli jednak nie jesteś laikiem a raczej wprawionym sportowcem nie będzie lepszej okazji do zdobycia najlepszego sprzętu. Na targach wystawiają się największe firmy z branży, z najkorzystniejszą ofertą.

Program imprezy jest bardzo napięty, ale każdy znajdzie coś dla siebie, nawet największy amator. Plan imprezy można sprawdzić na stronie targów http://www.snowexpo.pl/program.

Czy można jeszcze bardziej zachęcić do udziału w imprezie? Narty, mnóstwo sportu i pozytywnej energii to tylko kilka rzeczy na które trzeba się nastawić. Już dziś kupcie bilet na targi Snow Expo!

Polecane artykuły