Miniona edycja Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent® była absolutnie wyjątkowa – pod każdym względem! Swoją ofertę zaprezentowało 406 firm – jeszcze więcej firm niż w roku ubiegłym. Przez trzy dni EXPO Kraków skupiło uwagę kilkunastu tysięcy przedstawicieli branży stomatologicznej. Wiele wskazuje na to, że pobito ubiegłoroczny rekord frekwencji – dokładne dane poznamy niebawem, wciąż trwa liczenie zrealizowanych zaproszeń i sprzedanych biletów. Prezentacja branżowych nowości, udział zagranicznych misji gospodarczych, prestiżowy Kongres Dental Spaghetti, wyjątkowa edycja Krakdentu oraz podniosła atmosfera jubileuszu pozwalają stwierdzić, że były to najlepsze z dotychczasowych Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent®.

Biznes w doborowym towarzystwie

Podczas jubileuszowej edycji Targów swoją ofertę zaprezentowało 406 Wystawców. Wśród nich znalazło się wiele firm z zagranicy, m.in. z Belgii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Irlandii, Japonii, Korei Płd., Niemiec, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch oraz USA.

Innowacje w dobrej (o)cenie

Każdego roku o wyróżnienie w Konkursie o Medal Najwyższej Jakości Krakdent® walczy kilkanaście polskich i zagranicznych firm, które prezentują innowacyjne produkty z branży stomatologicznej. To prestiżowa rywalizacja, która na stałe wpisała się w tradycję organizacji wydarzenia. Medale jubileuszowej edycji zostały wręczone podczas uroczystej gali, odbywającej się pierwszego dnia Targów. Komisja konkursowa oceniała produkty w 5 kategoriach: sprzęt, aparatura diagnostyczno-zabiegowa oraz instrumentarium stomatologiczne; sprzęt, aparatura oraz instrumentarium do techniki dentystycznej; materiały stomatologiczne i kliniczne; materiały pomocnicze, preparaty i urządzenia profilaktyczne; wydawnictwa, edukacja, oprogramowanie dla stomatologii.

Dobra oferta – udane zakupy

Według przeprowadzonych przez organizatora badań 60% lekarzy przyjeżdża na Krakdent® głównie po to, aby dokonać zakupów. Nie są to puste statystyki – świadczą o tym m.in. widok dobrze zaopatrzonych Zwiedzających, opuszczających EXPO Kraków oraz opinie zadowolonych z obrotu na Targach Wystawców.

Efekt synergii

Targi Krakdent® to nie tylko prezentacja branżowych nowości. Olbrzymim atutem wydarzenia jest także rozbudowana część edukacyjna. Dla wielu Zwiedzających to właśnie szkolenia, prezentacje i wykłady w ramach Krakdentu oraz Kongresu Dental Spaghetti stanowią największą atrakcję Targów. Część wystawiennicza i szkoleniowa idealnie się uzupełniają: pozwalają zapoznać się z innowacjami technologicznymi oraz dają możliwość zdobycia nowej wiedzy i podniesienia kwalifikacji. O dużej popularności warstwy merytorycznej wystawy świadczy fakt, że już na tydzień przed inauguracją jubileuszowej edycji niemal wszystkie miejsca na kursy szkoleniowe były zajęte!

Źródło i zdjęcia: targi.krakow.pl

Polecane artykuły