FOTOBUENO

Złoty Medal jest przyznawany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie od 2012 roku. Co miesiąc wyłaniany jest laureat nagrody przyznanej przez grono wybitnych specjalistów reprezentujących odpowiednie dziedziny życia gospodarczego – tzw. Sąd Konkursowy.

„Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie”.

Po przyznaniu Złotych Medali przez Sąd Konkursowy wybranym produktom zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Wtedy przedstawiciele branży i konsumenci mogą oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów w osobnym konkursie Złoty Medal – Wybór Konsumentów.

Głosować można za pośrednictwem strony internetowej zlotymedal.mtp.pl oraz za pomocą interaktywnych ekranów dotykowych w specjalnie stworzonych przestrzeniach Strefy Mistrzów na terenie MTP. Nagroda jest przyznawana zwycięzcy miesiąc po zakończeniu imprezy targowej, po wcześniejszym podsumowaniu wyników głosowania.

Koszt zgłoszenia swojego produktu do głosowanie to 1900 zł, do wygrania jest natomiast pakiet medalisty, którego szacunkowa wartość wynosi 50 000 zł. Składa się na to komplet materiałów promocyjnych i świadczeń ze strony MTP – klasyczne materiały BTL w wersji drukowanej, pliki i projekty w wersji elektronicznej do dalszego wykorzystania oraz wybrane usługi PR i reklamowe.

W tym miesiącu jesteśmy już po głosowaniu jury, nadal jednak mogą głosować konsumenci.

Zdjęcia dzięki: zlotymedal.mtp.pl/pl/foto

Polecane artykuły