Wiele nowych firm debiutujących na targach zadaje sobie pytanie, której firmie zlecić stworzenie zabudowy stoiska. Wybór jest trudny, w końcu nie każdy zleceniobiorca jest godny uwagi, ale przede wszystkim czasu, który jest przecież tak cenny przed targami. Na co więc zwracać uwagę powierzając komuś los naszego wystawienia się na targach?

Rzetelność firmy
Niektórzy ludzie oszukują i się nie zmienią. Mimo to w dzisiejszym świecie jest wiele środków, które umożliwiają zwykłemu człowiekowi sprawdzenie i upewnienie się, że dana firma jest wiarygodna. Szukając odpowiedniego partnera warto zajrzeć na stronę Polskiej Izby Przemysłu Targowego. To właśnie tam znajdziemy listę firm, które są w 100% rzetelnymi firmami. Wybierając pośród z nich mamy gwarancję, że nie zostaniemy oszukani, a usługa jaka zostanie zlecona będzie wykonana starannie.

Sprawdzenie strony internetowej firmy
W dzisiejszym świecie bez internetu ani rusz. Także, jeżeli chodzi o branżę targową. Zanim zdecydujemy się na konkretną ofertę przejrzyjmy stronę internetową firmy. Po co? Dobrze zrobiona i widać, że zadbana przez właściciela strona jest świetną wizytówką firmy. To świadczy o tym, że firma dba o swój cały wizerunek, a to może nas utwierdzić w tym, że mamy do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami. Ponadto dobrze jest zajrzeć na inne kanały. Facebook czy, instagram pokaże nam czy firma jest aktywna, jak wygląda i czy taka nam odpowiada komunikacja z partnerami.

Portfolio firmy
Kolejnym krokiem jest zapoznanie się z dotychczasowymi projektami stoisk. Wiele firm pokazuje na swoich stronach, Ffacebooku czy Iinstagramie swoje zabudowy. Po pierwsze może być to inspiracja, jeżeli nie do końca wiemy jak nasze stoisko powinno wyglądać. Poza tym widząc jakie firmy są obsługiwane, możemy mniej więcej oszacować doświadczenie. I wreszcie dzięki obejrzeniu zdjęć można stwierdzić czy oferowana usługa jest na takim poziomie jaki chcemy. Wiedząc co dotąd było nam oferowane stawiamy naszą firmę również na lepszej pozycji. Dzięki zdobytej wiedzy wiemy czego możemy oczekiwać od usługobiorcy.
Osiągnięcia firm
Jeżeli ciężko jest podjąć decyzję o wyborze można zajrzeć jakie osiągnięcia lub nagrody ma na swoim koncie firma. Przykładowo można sprawdzić, kto zdobył nagrodę w Ekspozycje eventowe powyżej 50 mkw. Wtedy nasza decyzja powinna być o wiele łatwiejsza, a i będziemy mieli pewność że nasze stoisko będzie świetnie zrobione jeżeli zdecydujemy się na tę firmę.

Polecane artykuły