Już 24–25 marca ICE Kraków Congress Centre stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynków inwestycyjnych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Trzecia edycja Konferencji, Targów oraz Gali FxCuffs przyciągnie inwestorów, wystawców, światowej sławy prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego!

trading

4 tysiące odwiedzających, ponad 70 wystawców i kilkadziesiąt godzin merytorycznych wykładów.

FxCuffs to projekt łączący w sobie cztery imprezy – Targi (wraz ze specjalną strefą B2B), Konferencję, Konkurs oraz Galę Nagród FxCuffs. Wszystko odbędzie się na ponad 37 tysiącach metrów kwadratowych krakowskiego Centrum Kongresowego, które na dwa dni stanie się największym skupiskiem traderów, brokerów i ekspertów rynkowych na Starym Kontynencie.

Jeszcze więcej stoisk wystawienniczych, prelegentów, godzin wykładów i uroczysta Gala rozdania Nagród FxCuffs, honorująca najlepsze podmioty na rynku, to jedynie początek wyjątkowych emocji.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnią polskie i światowe gwiazdy tradingu z Antonem Kreilem, byłym pracownikiem Goldman Sachs. Zobaczymy także m.in. Martina Goerscha, Macieja Golińskiego, Tradera21 i wielu innych.

FxCuffs to nie tylko dwudniowe targi. To również nieprzerwane, całoroczne działanie na rzecz edukacji polskiego inwestora indywidualnego. Właśnie w tym celu powstała Fundacja FxCuffs, prowadząca szereg akcji mających wpływać na budowanie pozytywnego wizerunku branży w Polsce.

Spotkajmy się w Krakowie – Mieście Inwestorów!

Źródło i zdjęcia: expo.fxcuffs.pl

Polecane artykuły