GED_3

 

LOVE targowo-eventowe w Światowy Dzień Targów 2016

 

Jedni borykają się ze stereotypem nobliwych biznesmenów, a inni z łatką wiecznych imprezowiczów. Do tej pory nie przeszkadzało im to we wspólnej pracy i interesach aż wczoraj… polska branża targowa i eventowa postanowiły „zalegalizować” swój związek i pokazać wszystkim jak dużą czują do siebie miętę.

 

Wg statystyk Polskiej Izby Przemysłu Targowego w Polsce średnio co jeden dzień odbywają się targi, a ponad połowie tych wydarzeń towarzyszą eventy. Branże targową i eventową łączy zatem o wiele więcej, niż nam się wszystkim wydaje. Aby tego dowieść 8 czerwca, w Światowy Dzień Targów w Warszawie spotkali się przedstawiciele największych polskich przedsiębiorstw targowych, stowarzyszeń i branży MICE by porozmawiać o wspólnych projektach, nowych przedsięwzięciach oraz popularyzowaniu dobrych praktyk.

 

Jako że żadna historia miłosna nie może się obejść bez głównych bohaterów, na ołtarzu wspólnych biznesowych projektów stanęli: Magdalena Kondas, redaktor naczelna MeetingPlanner.pl, od lat organizująca i promująca eventy oraz Przemysław Trawa, prezes Polskiej Izby Przemysłu Targowego i szef Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na znak, że obie branże mają się ku sobie i bliska jest im dalsza profesjonalizacja i integracja środowiska, para zmieniła statusy na Facebooku.

 

Życzymy 100 lat „młodej parze” i trzymamy kciuki za owoce ich współpracy!

 

Źródło: Polska Izba Przemysłu Targowego

Polecane artykuły