Tutaj nas jeszcze nie było. Kraina jezior to docelowy kierunek wielu urlopowiczów. Mazury to nie tylko piękne widoki i warto mieć to na uwadze. To tutaj znajdziemy wspaniałe centrum targowo konferencyjne, które zaprasza wszystkich miłośników najlepszych imprez targowych.

Expo Mazury jest drugim co do wielkości takim obiektem w naszym kraju. Już sam ten fakt winduje go do elitarnego grona najważniejszych aren w tej części Europy. Dodatkowo obiekt jest jednym z najnowocześniejszych i ciągle się rozwija. Niewątpliwie pod względem innowacyjności ciągle pnie się na jeszcze wyższy poziom.

Powierzchnia

Centrum ma ponad 50 000 mkw całkowitej powierzchni, w tym wystawienniczej 40 798 mkw. Liczby naprawdę robią wrażenie, jeśli porównamy je z innymi obiektami. Dodatkowo warto nadmienić, że hala jest naprawdę wysoka gdyż pozwala na 19,3 m wysokości obiektów ekspozycyjnych, a jej posadzki mają nośność do 2 039kg/mkw. To gwarantuje, że każda branża nawet najbardziej wymagająca jest w stanie zorganizować tutaj swoją imprezę. Ważną kwestią dla firm wystawiających się jest sufit, więc arena została tak skonstruowana aby pozwolić na podwieszenie ekspozycji o wadze całkowitej niemal 200 ton.

Co arena oferuje organizatorom?

Po pierwsze technologia. Najnowsze urządzenia multimedialne, przykładowo telebimy pozwalające na wykorzystywanie wszelkich współczesnych możliwości audiowizualnych. Ponadto klimatyzacja, a także system wentylacji, co jest nieocenione w szczególności w ciepłych porach roku. Ważnym elementem jest też oświetlenie. W końcu to ono gwarantuje, że stoiska prezentują się tak jak powinny. Ważna jest również możliwość nakarmienia gości. Expo posiada pełne zaplecze gastronomiczne przygotowane na obsługę 2 000 osób na godzinę.

Konferencje

Targi to nie jedyne wydarzenia jakie są organizowane w takim centrum. To również konferencje. Dla organizatorów zachęcający powinien być fakt, że istnieje możliwość zorganizowania kongresu dla nawet 20 000 osób w ramach jednej przestrzeni. Jest to możliwe dzięki posiadaniu 2 000 mkw powierzchni konferencyjnej. Expo stworzono również z myślą o organizacji balów, gali, bankietów oraz rozmów biznesowych, dla których przeznaczona jest elegancka strefa VIP zapewniająca komfortowe warunki.

Dlaczego Ostróda?

Przede wszystkim jest to jedno z najbardziej znanych miejsc w tym rejonie. W szczególności rozpoznawane jest dzięki Kanałowi Ostródzko-Elbląskim, po którym „statki płyną po trawie”.  Miejsce jest niewątpliwie urokliwe. W jego pobliżu znajduje się pięć jezior, a tuż przy nich kolejnych dziesięć. Wokół nich roztaczają się różnorodne lasy. Piękne widoki, czyste powietrze możliwość odpoczynku. Idealne miejsce na wakacje. Powstanie tu centrum było dopełnieniem wachlarza turystycznego. Dzięki temu miasto przyciąga jeszcze więcej przyjezdnych.

Expo Mazury to miejsce, które trzeba znać. Można tu przyjechać zarówno w lecie jak i zimie. Organizatorzy chętnie wybierają to miejsce, zarówno ze względu na nowoczesność obiektu jak i fenomenalne otoczenie. Jeżeli ktoś z was będzie mieć okazję odwiedzić to miejsce w wakacje, nie wahajcie się bo naprawdę warto.

Źródło: http://konferencje.expomazury.pl/pl/centrum-konferencyjne

Polecane artykuły