Polskie morze, góry a może jakieś zagraniczne all inclusive? My mamy dla was jeszcze lepszą propozycję. Targi! W ostatni piątek miliony dzieci kończyło rok szkolny, a wraz z nimi spora część Polaków rozpoczęła urlopy. Jak co roku wyprawy polskich rodzin skończą się leniuchowaniem, objadaniem goframi i lodami, oraz zerową aktywnością. A może w tym roku ktoś postawi na odmianę? Targi czekają na wszystkich z otwartymi drzwiami.

Coś nowego

Większość urlopów wygląda tak samo. Pobudka przed południem, obiad w restauracji, opalanie na plaży i orzeźwiająca kąpiel. Niektórzy wybierają też góry. Jedna wycieczka, druga, piękne widoki a na resztę czasu brak pomysłu. Targi to najlepsza odskocznia od rutyny. Planując wyjazd warto zaglądnąć na kalendarz imprez targowych w najbliższym obiekcie targowym. Jeżeli nie wiecie gdzie znajduje się centrum sprawdźcie na naszej stronie w cyklu poznajmy miejsce. Dzięki temu w czasie wyjazdu będziecie wiedzieli kiedy i gdzie odbywają się targi lub inne imprezy w centrach wystawienniczych.

Brak czasu na targi w ciągu roku

Pracujesz sześć dni w tygodniu, więc niedziele pozostawiasz na odpoczynek. Rozumiemy, więc zachęcamy żeby chociaż w czasie wakacji znaleźć czas na targowe wyjście. W końcu jak nie znajdziesz czasu teraz to kiedy? Urlop to czas odpoczynku, ale również okazja aby nadrobić zaległości w branży, którą  żywo się interesujemy.

Centrum targowo konferencyjne znajdziesz wszędzie

Nasz cykl poznajmy miejsce odwiedził już niemal całą Polskę. Podróżowaliśmy wzdłuż i wszerz, żeby pokazać wam jak nasz kraj pięknie rozwinął się w branży targowej. Dzięki temu, prawie każdy Polak ma możliwość uczestniczenia w wielu fantastycznych wydarzeniach. Ponadto w wakacje również można poznawać nowe miejsca. Znasz swoje lokalne centrum? Świetnie! Teraz odwiedź inne, dzięki temu będziesz miał porównanie, a może odkryjesz targi na nowo? Każda impreza jak i arena jest zupełnie inna. Dlatego warto wykorzystać każdą okazję.

Aktywne wakacje

Leżenie plackiem na plaży jest przyjemne, jednak na dłuższą metę może stać się dla nas nudne. Po trzech dniach spacery po mieście, rynku czy starówce też może się przejeść. Mimo to warto aktywnie odpoczywać. Targi to w końcu chodzenie po stoiskach! Nie tylko poznajemy oferty czy nowe produkty. To głównie ruch. Poza tym dzięki takim eventom czas szybciej mija, a i dzieci mniej się nudzą. Ten powód powinien zachęcić wszystkich rodziców :- )

Lato na targach

Jeżeli wasze wakacje będą odbywać się niedaleko Poznania pamiętajcie o organizowanym przez MTP “Lato na targach”. Są to pełne dwa miesiące atrakcji na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, oraz dodatkowo strefa kibica na Mundial. Więcej informacji w naszym artykule https://www.stoisko.pl/aktualnosci/kibicuj-z-mtp/.

Targi są cały rok, ale my niestety nie zawsze mamy na nie czas. Wakacje są więc idealnym czasem by nadrobić zaległości. Dobrze jest to zaplanować wcześniej, dzięki temu łatwiej jest ułożyć sobie potem czas na wyjeździe. Śledźcie nasze kalendarze jak i cykl poznajmy miejsce.

Polecane artykuły