O zbliżającej się edycji III Targów ECOFAMILY, zainteresowaniu wystawców Targami i tym, czym nas zaskoczą organizatorzy już pod koniec listopada, opowiada Katarzyna Wójcik, menedżer Targów.

targi ecofamily

Dzień dobry. Jak dużym zainteresowaniem ze strony widzów i wystawców cieszą się Targi ECOFAMILY?

Wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Debiutującą edycję targów odwiedziło ponad 8 tys. zwiedzających, a swoją ofertę przedstawiło 110 firm, między innymi z Polski, Litwy i Austrii. Targi ECOFAMILY to doskonała okazja by wymienić poglądy, podzielić się wiedzą z zakresu ekologii. Spotykają się w Targach Kielce przedstawicie wielu branż, którzy mają ogromny udział w kształtowaniu rynku produktów ekologicznych. Organizując EcoFamily mamy, między innymi na celu prezentację firm, organizacji, inicjatyw społecznych, wspierających zdrowy styl życia dzieci i dorosłych. Poprawa każdego aspektu środowiska domowego, świadoma konsumpcja, wychowanie zdrowych dzieci w bezpiecznym, naturalnym, niezanieczyszczonym otoczeniu są od dawna priorytetem dla wielu rodzin na świecie i stają się coraz popularniejsze w Polsce.

To już trzecia edycja tych Targów. Która była najcięższa w realizacji?

Zazwyczaj najtrudniejszy jest pierwszy krok, zatem myślę, że pierwsza edycja była wyzwaniem, ponieważ każdy ma duże oczekiwania i jest ciekawy jaki będzie efekt działań. Targi miały początkowo formułę kiermaszu i były dedykowane klientom ostatecznym. W tym roku zajdzie zmiana, targi będą miały charakter dwupłaszczyznowy. Oprócz kiermaszu i propagowania idei ekologicznego odżywania, targi dedykowane są klientom biznesowym na kontraktacje handlowe. Zmiana charakteru imprezy wynika z potrzeb płynących z rynku oraz od branżowych partnerów.

Jakich wystawców spodziewają się Państwo na swoich Targach?

Tegoroczna edycja wypełniona jest bogatą ofertą czołowych polskich producentów i dystrybutorów żywności ekologicznej, kosmetyków oraz produktów dla rolnictwa ekologicznego.

Co takiego będzie można zobaczyć na tych Targach? Zaplanowane są jakieś atrakcje dla rodzin z dziećmi?

Dla wszystkich gości i zwiedzających targi, organizatorzy oraz wystawcy przygotowali punkty, w których będzie można uzyskać bezpłatne porady dietetyka i dowiedzieć się wszystkiego o zasadach zdrowego, ekologicznego żywienia. Podczas targów ECOFAMILY, będzie można wygrać kompleksową wizytę u dietetyka w Naturhouse wraz z suplementami diety. Dietetycy zapewniają indywidualne podejście do każdej osoby i oferują wsparcie w trakcie stosowania diety. Ponadto odbędzie się III Ogólnopolski Konkurs Twórczego Recyklingu I CAN, którego celem jest wynalezienie sposobu na najbardziej pomysłowe ponowne użycie puszek po napojach produkowanych przez firmę Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. Nie zabraknie także stoisk z ekologicznymi przysmakami, kosmetykami pielęgnacyjnymi dla całej rodziny czy eko – odzieży, mebli i zabawek. Na dzieci będą czekały bawialnie, centrum bajki, gry i mnóstwo zabawy.

Jakie stoiska przygotowują wystawcy? Czy są ona zgodne z duchem ECO?

Większość wystawców posiada certyfikat, można będzie spróbować ich produktów. Warto przyjść i dowiedzieć się więcej o zaletach produktów ekologicznych.

Zapraszamy ponadto wszystkich zainteresowanych ekologicznym stylem życia do odwiedzenia targów. Bezpłatna wejściówka do pobrania po rejestracji:

www.ecofamily.targikielce.pl

Polecane artykuły