8851fb7ce2091619e1220b

Niewielkie zmiany mogą mieć wielkie skutki. Mogą podróżować szybko i daleko. UFI w niedalekiej przyszłości zajmie się tym, co może przynieść przyszłość.

Nawet 600 specjalistów w dziedzinie wystawiennictwa z całego świata pojawi się na Dorocznym Kongresie UFI w Szanghaju między 9 a 12 listopada. W tym roku ekspertów gościć będzie w Narodowym Centrum Wystaw i Konwentów w Szanghaju SCEIA – Szanghajskie Stowarzyszenie Przemysłu Wystawienniczego. Ta już osiemdziesiąta trzecia odsłona wydarzenia zapowiada się niezwykle obiecująco.

Prezes UFI Sergey Alexeev tak opisał różnorodny trzydniowy program: „Gdy przystępowaliśmy do pracy nad harmonogramem tegorocznego Kongresu, postaraliśmy się, by przewidzieć odpowiednią ilość czasu na dyskusje wokół zmian, jakich jesteśmy świadkami, oraz ich wpływu i oddziaływania: przede wszystkim globalizacji, cyfryzacji świata, a także zmieniających się potrzeb naszych klientów. Nasz tegoroczny temat przewodni: Fale, czyli przemysł wystawienniczy wśród zmian (Ripples – The Exhibition Industry in Transformation) pozwoli nam prześledzić proces transformacji, jaki branża targowa obecnie przechodzi.”

Myśl przewodnia

Ayesha Khanna, ekspert ws. technologii i strategii innowacji, założycielka Hybrid Reality Institute, otworzy 83. Kongres UFI prelekcją na temat „fal”, mając na celu potwierdzenie kluczowego znaczenia unikatowej propozycji sprzedaży w odniesieniu sukcesu.

Liderzy Nowego Pokolenia

Nominowani w grancie 2016 UFI New Generation Leadership pojawią się na scenie na 60 minut, by „złamać zasady”. Przygotujcie się na świeży punky widzenia: pięciu młodych, uzdolnionych przedstawicieli branży podzieli się swoimi odczuciami względem przyszłych losów branży. Ci młodzi eksperci z pewnością wniosą nową perspektywę do Kongresu.

Indywidualne doświadczenia Kongresu

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznych Sesji SIG (Special Interest Group), odbywających się podczas ostatniego zebrania UFI, organizatorzy zdecydowali się po raz kolejny zaprosić uczestników do uczestnictwa w wybranej przez siebie podczas rejestracji, jednej z ośmiu sesji: Large Venues, Disruption, Human Resources, Sustainable Development, Government Support, Best Practices, USA and Asia-Pacific.

Dodatkowo w tym roku organizatorzy szczególny wysiłek wkładają w umożliwienie uczestnikom maksymalnej personalizacji wydarzenia. Delegaci będą mogli wybrać między dwoma ścieżkami eksperckimi, mianowicie: Strategią a Operacjami. Ścieżka Strategii przewiduje prezentacje dotyczące wpływu digitalizacji na przemysł, przyjrzy się też bliżej oczekiwaniom konsumenckim. Ścieżka Operacji zaś pozwoli na głębszy wgląd w zaangażowanie wystawcy, poruszając też takie zagadnienia jak zdrowie i bezpieczeństwo.

 

Zuzanna Żemła, stoisko.pl

Źródło: ufi.org

Zdjęcie dzięki: ebls-group.com,

Polecane wpisy